29.11.2013
MHP ARTVİN BELEDİYE BAŞKAN ADAYINI AÇIKLADI Milliyetçi Hareket Partisi Artvin İl Başkanı Nedim Özer, sonunda Artvin Merkez Camii Din Görevlisi Kadir Seçgin'i ikna etmeyi başardı. Kadir Seçgin, Artvin'de dürüstlüğü ve yardımseverliği ile herkesim tarafından saygıyla ismi anılan bir din görevlisi. Milliyetçi Hareket yönetici ve üyeleri adayları Kadir Seçgin'i bağrına bastılar. Aylardır, MHP’den aday olup olmayacağı merak konusu olan sürekli konuşulan Merkez Camii Din Görevlisi Kadir Seçgin, 29 Kasım 2013 Cuma günü İl Müftülüğüne istifasını vererek adaylığını resmen açıklamış oldu.

 MHP Artvin Belediye Başkan Adayı belli oldu. Merkez Camii Din görevlisi Kadir Seçgin MHP Artvin Belediye Başkan adayı oldu. Aday olmadan önce MHP Merkez İlçe yönetimiyle birlikte İl Müftülüğüne istifa dilekçesini v eren Kadir Seçgin resmen MHP Belediye Başkan adayı oldu.  Bağlı bulunduğu kurum olan İl Müftüğüne istifa dilekçesini verdikten sonra İkindi namazını kılmak üzere MHP il ve İlçe yönetimiyle birlikte yıllardır görev yaptığı Merkez Camii’ne geldi. Namaz sonrası partiye gitmek üzere Camiden ayrılan Kadir Seçgin’i vatandaşlar tebrik etti. MHP Aadayı Seçkin,  burada cemaatten helallik istedi. Daha sonra Parti il ve İlçe teşkilatıyla birlikte MHP İl Başkanlığına gelen Seçgin, adaylığını resmen açıklamış oldu.

 MHP Artvin İl Başkanı Nedim Özer, 30 Mart Yerel seçimlerde MHP’nin çok iddialı bir şekilde yer alacağını, Merkez’de Kadir Seçgin’le Artvin’de Belediye Başkanlığı’nı kazanacaklarını iddia ederek;
DEĞERLİ HOCAMIZ KADİR SEÇGİN BİZİM BELEDİYE BAŞKAN ADAYIMIZDIR
“Bugün Artvin Merkez Belediye Başkan Adayımızı açıklıyoruz.   Değerli hocamız Kadir Seçgin bizim belediye başkan adayımızdır.  Kadir hocamız Türk-İslam anlayışımıza, gelenek, göreneklerimize, milli değerlerimize yıllarca hizmet vermiş çok değerli bir arkadaşımız, kardeşimizdir. Bu andan itibaren bütün parti teşkilatlarımızla Kadın kollarımız, İlçe Teşkilatımız, Gençlik Kollarımızla ev ev dolaşarak gece gündüz demeden çalışacağız. 30 Mart 2014 tarihine kadar yorulmayacağız, yorulsak da dinlenmeyeceğiz. Hepimize çok büyük görevler düşüyor. Adayımız ilimize, memleketimize, partimize hayırlı olsun.”dedi.
 BU SEÇİM HERHANGİ BİR SEÇİM DEĞİLDİR!
MHP Merkez İlçe Başkanı Köksal İspirli 30 Mart 2014 Yerel seçimlerin herhangi bir seçim olmadığını vurgulayarak; 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak yerel seçim her hangi bir seçim olmayacaktır. Özellikle bunun altını çiziyorum. Bu bilinç ile 30 Mart 2014 yerel seçimleri için var gücümüzle çalışmaya başlamış durumdayız. Artvin’de çok değerli,  Artvin halkı tarafından sevilen, sayılan, alnı ak, çok dürüst, yaşamıyla,  efendiliği, saygınlığı ile herkesin takdirini kazanmış olan hocamız Kadir Seçgin’i Artvin Belediye Başkan Adayımızla halkımızın karşısına çıkıyoruz.
BUNDAN BÖYLE SİYASET ALANINDA HİZMET VERECEĞİM.
BU NEDENLE MHP’DEN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLDUM
MHP Artvin Belediye Başkan Adayı Kadir Seçgin, daha önce siyaset düşünmediğini,  ancak MHP Merkez İlçe ve İl Teşkilatının kendisini siyaset konusunda ikna ettiğini, siyaset kurumundan da Artvin’e ve Artvin halkına hizmet etmek için aday olduğunu belirterek; “ İnsanlar çeşitli meslek alanında topluma, halka hizmet ederler.
Ben uzun yıllar 30 yılı aşkındır din görevlisi olarak Artvin halkına hizmet ettim. Bugün bir başka alandan Artvin’e hizmet etmem için Türkiye’nin köklü, ilkeli ve Türkiye’nin omurgası, güvencesi, sigortası olan MHP’nin teklifini aylar önce almıştım. Aileme, etrafıma, dostlarıma, Artvin halkına danıştım. Onlardan destek gördüm. Bugün resmen aday oldum. Bana bu onurlu payeyi veren, bana güvenen partime, Parti teşkilatıma çok teşekkür ediyorum. Daha güzel, daha yaşanabilir bir Artvin için Artvin halkından destek bekliyor, basınımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.
KADİR SEÇGİN KİMDİR?
1950 yılında Artvin doğdu.  1969 yılında Din görevlisi oldu. 44 yıl din görevlisi olarak hizmette bulundu.  Artvin Merkez- Vezirköy, Arhavi- Boyuncuk Köyü, Hopa –Çamlıköy’de görev yaptı. 1980 yılından bu tarafa Merkez Camii’nde  33 yıl görev yaptı. Kadir Seçgin evli ve 4 çocuk babasıdır.
HABER: SAMİ ÖZÇELİK/08HABER
 
 

Bu haber 284243 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 43 )
hayrılı olsun..
başkanım yanınızdayız.. başımız dik bir şekilde herşeyin hayırlısı olsun...
 ismail hakkı civciv -- 30.11.2013 00:24
hayırlı olsun
Artvin ses veriyo hocam belediyeyi alıyo inşallah
 ahmet öngel -- 30.11.2013 00:17
büyük başkan
artvin sahip çıkacaktır hocamıza hayırlı olsun allah yardımcısı olsun...
 artvinsevdamız -- 30.11.2013 00:13
tebrik
hayırlı olsun başkanım yolun açık olsun hep yanındayız..
 mesut bayraktutan -- 30.11.2013 00:03
TEBRİK
HOCAMIZI TEBRİK EDİYOR ARTVİN İÇİN HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUM VE HOCAMIZIN YANINDAYIZ ARTVİN ÜLKÜCÜLERİ VE ARTVİN ÜLKÜ OCAKLARI OLARAK ONUN İÇİN ÇALIŞMAKTAN ONUR DUYACAĞIMIZI BELİRTİRİM ALLAH YARVE ALLAHU TAALA YARVE YARDIMCISI OLSUN
 GÖKHAN OCAK OĞLU -- 30.11.2013 00:00

MHP Kadir SEÇGIN ile geliyor. Hakkımızda hayırlısıdır.Teşkilatımız için Hayırlı olsun.
 Alper USTA -- 30.11.2013 00:02
tebrik
Artvin'imize Hayırlı Olsun. ALLah Yolunu Açık Etsin Başkanım
 ahmet -- 30.11.2013 00:00

Allah'ım vatana millete hayırlı uğurlu eylesin
 yusuf kantarcı -- 29.11.2013 23:56

hayırlı olsun Hocam Allah yar ve yardımcınız olsun ..
Medet -- 29.11.2013 23:53

hocam ALLAH yar ver yardımcınız olsun ALLAH utandırmasın
 metin orala -- 29.11.2013 23:52
Hayırlı Olsun
ARTVİN'İMİZE, VATANIMIZA, MİLLETİMİZE HAYIRLI OLSUN..
 Bahtiyar KÖSE -- 29.11.2013 23:47
Kadir Hoca MHP Artvin Adayı oldu.
Kadir hocanın babası merhum Cevdet emi bizde küçük çapta müteahhitlik işi yaptı ve ben kontrol idim.Çok çalışkan ve dürüst insandı.Mekanı cennet olsun.Kadir hocamızın kendisi de merhum babamın yakın dostlarından sevdiği insanlardan idi.Seçim sistemimiz keşke dünyada pek çok ülkede uygulanan iki turlu sistem olmuş olsaydı.Kazanan % 50 nin üzerinde bir oyla seçilebilirdi o zaman.Şimdi kazanan az bir farkla kazanacak.Hayırlısı ne ise o olsun ve Artvin kazansın.Babadostunun Allah yolunu açık etsin.
 Mithat Tahtalı -- 29.11.2013 22:07
tebrık
kadır hocam yolun açık allah yardımcın olsun
 engin -- 29.11.2013 19:16
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com