29.11.2013
MHP ARTVİN BELEDİYE BAŞKAN ADAYINI AÇIKLADI Milliyetçi Hareket Partisi Artvin İl Başkanı Nedim Özer, sonunda Artvin Merkez Camii Din Görevlisi Kadir Seçgin'i ikna etmeyi başardı. Kadir Seçgin, Artvin'de dürüstlüğü ve yardımseverliği ile herkesim tarafından saygıyla ismi anılan bir din görevlisi. Milliyetçi Hareket yönetici ve üyeleri adayları Kadir Seçgin'i bağrına bastılar. Aylardır, MHP’den aday olup olmayacağı merak konusu olan sürekli konuşulan Merkez Camii Din Görevlisi Kadir Seçgin, 29 Kasım 2013 Cuma günü İl Müftülüğüne istifasını vererek adaylığını resmen açıklamış oldu.

 MHP Artvin Belediye Başkan Adayı belli oldu. Merkez Camii Din görevlisi Kadir Seçgin MHP Artvin Belediye Başkan adayı oldu. Aday olmadan önce MHP Merkez İlçe yönetimiyle birlikte İl Müftülüğüne istifa dilekçesini v eren Kadir Seçgin resmen MHP Belediye Başkan adayı oldu.  Bağlı bulunduğu kurum olan İl Müftüğüne istifa dilekçesini verdikten sonra İkindi namazını kılmak üzere MHP il ve İlçe yönetimiyle birlikte yıllardır görev yaptığı Merkez Camii’ne geldi. Namaz sonrası partiye gitmek üzere Camiden ayrılan Kadir Seçgin’i vatandaşlar tebrik etti. MHP Aadayı Seçkin,  burada cemaatten helallik istedi. Daha sonra Parti il ve İlçe teşkilatıyla birlikte MHP İl Başkanlığına gelen Seçgin, adaylığını resmen açıklamış oldu.

 MHP Artvin İl Başkanı Nedim Özer, 30 Mart Yerel seçimlerde MHP’nin çok iddialı bir şekilde yer alacağını, Merkez’de Kadir Seçgin’le Artvin’de Belediye Başkanlığı’nı kazanacaklarını iddia ederek;
DEĞERLİ HOCAMIZ KADİR SEÇGİN BİZİM BELEDİYE BAŞKAN ADAYIMIZDIR
“Bugün Artvin Merkez Belediye Başkan Adayımızı açıklıyoruz.   Değerli hocamız Kadir Seçgin bizim belediye başkan adayımızdır.  Kadir hocamız Türk-İslam anlayışımıza, gelenek, göreneklerimize, milli değerlerimize yıllarca hizmet vermiş çok değerli bir arkadaşımız, kardeşimizdir. Bu andan itibaren bütün parti teşkilatlarımızla Kadın kollarımız, İlçe Teşkilatımız, Gençlik Kollarımızla ev ev dolaşarak gece gündüz demeden çalışacağız. 30 Mart 2014 tarihine kadar yorulmayacağız, yorulsak da dinlenmeyeceğiz. Hepimize çok büyük görevler düşüyor. Adayımız ilimize, memleketimize, partimize hayırlı olsun.”dedi.
 BU SEÇİM HERHANGİ BİR SEÇİM DEĞİLDİR!
MHP Merkez İlçe Başkanı Köksal İspirli 30 Mart 2014 Yerel seçimlerin herhangi bir seçim olmadığını vurgulayarak; 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak yerel seçim her hangi bir seçim olmayacaktır. Özellikle bunun altını çiziyorum. Bu bilinç ile 30 Mart 2014 yerel seçimleri için var gücümüzle çalışmaya başlamış durumdayız. Artvin’de çok değerli,  Artvin halkı tarafından sevilen, sayılan, alnı ak, çok dürüst, yaşamıyla,  efendiliği, saygınlığı ile herkesin takdirini kazanmış olan hocamız Kadir Seçgin’i Artvin Belediye Başkan Adayımızla halkımızın karşısına çıkıyoruz.
BUNDAN BÖYLE SİYASET ALANINDA HİZMET VERECEĞİM.
BU NEDENLE MHP’DEN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLDUM
MHP Artvin Belediye Başkan Adayı Kadir Seçgin, daha önce siyaset düşünmediğini,  ancak MHP Merkez İlçe ve İl Teşkilatının kendisini siyaset konusunda ikna ettiğini, siyaset kurumundan da Artvin’e ve Artvin halkına hizmet etmek için aday olduğunu belirterek; “ İnsanlar çeşitli meslek alanında topluma, halka hizmet ederler.
Ben uzun yıllar 30 yılı aşkındır din görevlisi olarak Artvin halkına hizmet ettim. Bugün bir başka alandan Artvin’e hizmet etmem için Türkiye’nin köklü, ilkeli ve Türkiye’nin omurgası, güvencesi, sigortası olan MHP’nin teklifini aylar önce almıştım. Aileme, etrafıma, dostlarıma, Artvin halkına danıştım. Onlardan destek gördüm. Bugün resmen aday oldum. Bana bu onurlu payeyi veren, bana güvenen partime, Parti teşkilatıma çok teşekkür ediyorum. Daha güzel, daha yaşanabilir bir Artvin için Artvin halkından destek bekliyor, basınımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.
KADİR SEÇGİN KİMDİR?
1950 yılında Artvin doğdu.  1969 yılında Din görevlisi oldu. 44 yıl din görevlisi olarak hizmette bulundu.  Artvin Merkez- Vezirköy, Arhavi- Boyuncuk Köyü, Hopa –Çamlıköy’de görev yaptı. 1980 yılından bu tarafa Merkez Camii’nde  33 yıl görev yaptı. Kadir Seçgin evli ve 4 çocuk babasıdır.
HABER: SAMİ ÖZÇELİK/08HABER
 
 

Bu haber 284242 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 43 )
mhp
milliyetçi hareket partisi gerçekten seçkin bir isimle yola çıkmış.il başkanına ve yönetimine başarılar dilerim.inanıyorumki halka hizmet hakka hizmet kavramında çalışacak deyerli bir şahsiyet olan kadir seçkin hocaya bir artvin sevdalısı olarak destek olacağımdan şahsım adına gurur duyarım...burdan akp il başkanına ve aday adaylarına da sesleniyorum millet vekilliği ve belediye başkanlığı aday yoklamasında partinin destek verdikleri adayın seçilmemesi ve partinin isminin adalet partisi olması bu tür kafadan inme yakışan bir hareket olmadğına,akp üyelerine ve artvin halkına bunun bir hakaret ve terbiyesizlik olduğunu aday adaylarının gururlarına ve vicdanlarına yedirebilecek bir hakareti kaldırabileceklerini de sanmıyorum...artık yeter diyerek kadir hoca ve mhp ye destekde eksik olmayacağımızı belirterek artıka artvinin sol zihniyetten ve emin olmayan bir belediyeden kurtulması için tekrar tekrar kadir hocaya ve mhp ye başarılar dilerim..ARTVİN SEVDALILARI
artvinsevdalıları. -- 02.12.2013 02:51
MHP
Tarihe Not Düşüyoruz... Milliyetçi Hareket Partisi Artvin İl Teşkilatımız Sayın Nedim ÖZER başkanlığında başı dik, adalet ve doğruluktan ayrılmadan, ayrımcılık yapmadan, dürüst ve profesyonelce hedefleri doğrultusunda çalışmakta olup, Devamında Allah'ın İzniyle Artvin Belediye Başkanlığı Seçimlerini Kazanarak İlk Genel Seçimlerde de Artvin'den İlk Milletvekilini gönderecektir.
 Okan AKTAŞ -- 01.12.2013 20:45
dını hızmetının devamını bu davada başarılı olaca
allah yardımcın olsun
 faıkj özkan -- 01.12.2013 17:54

Dünde beraberdik, bugünde beraberiz.. ALLah(c.c.) yolunu açık etsin Kadir başkan. Artvin Çoruh Üniversitesi Öğrencileri seninle..
Üniversiteli Ülkücüler -- 30.11.2013 21:47
TEBRİK
Allah hayırlı uğurlu etsin..
 Yasin ÖZDOĞAN -- 30.11.2013 21:38
HAYIR DOLU UFUKLARA...
SAYIN HOCAM ADAYLIĞINIZ ARTVİN'E, MİLLETE BAYRAĞIMIZA HAYIRLI UĞURLU OLSUN... YÜCE RABBİM HAKK'I VE HAK'KI UNUTMADAN, GÜLEN NUR YÜZÜNÜZÜ AĞARTMADAN ÇALIŞMAYI VE BAŞARMAYI NASİP VE MÜYESSER EYLESİN.(AMİN)
 NECATİ KAPLAN -- 30.11.2013 21:37

aday adayı seçilen mhp il başkanlıgında ve bundan sonraki görevine başarılar dilerim hepimiz destekliyoruz saygılarımla ...
metin gümüş -- 30.11.2013 17:05
başarılar
kadır hocam yolun açık allah yardımcın olsun gonlum seninle
 engın -- 30.11.2013 16:28

allah muaffak eder inşallah
 ibrahim küçük -- 30.11.2013 13:16

neden yorumlarım yayınlanmıyo
 santranç -- 30.11.2013 12:25
tebrikler
vatana millete hayırlı olsun hocamızı destekliyoruz.
mısafır -- 30.11.2013 12:16
kadir hocama oy feda olsun
Anlaşılacağı üzere rumuz kullandım bu yorumu okuyanların tanıyabileceği bir ismim. Saygıdeğer hocamın kazanması canı gönülden istediğim bir olaydır kendisini tebrik ederim. Lakin çekişmeli bir seçim atmosferinde MHP gibi bir partiden yarışı kazanabilecek mi endişelerim var. Eğer ki hocamız AKP yada CHP den aday olsaydı kesin gözüyle bakardım yalniz MHP nin oyları bellidir (yanlış anlaşılmasın ailemle hocamızı destekleyeceğim hatta kulis çalışması yapacağım ve MHP camiası beni bilmeyecek) benimki bir öz eleştiridir. Seçime girdiği parti daha önce müftümüz ile ondan sonra sevilen zat eski yusufeli belediye başkanı ile muaffakiyet elde edememiştir. Zor bir seçimdir korkum diğer siyasi partilerini maşası olmaması yönündedir.
 üstün Albay -- 30.11.2013 11:51
Tebrik
Başkanım Hayırlı uğurlu olsun... Allah yardımcınız olsun ..
 Zafer -- 30.11.2013 09:50
-
Ülkü ocakları olarak kadir hocamıza hizmet etmek bizi onurlandırıyor,Yolun açık olsun hocam.
 fahrettin alkan -- 30.11.2013 09:33

Hayırlı olsun.. Rabbim muaffak etsin bu yolda.. Çalışmalarınızda başarılar
 Arslandağ Neslihan -- 30.11.2013 01:23
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com