01.12.2007
Demokratik Sol Parti(DSP) 22. yaş gününü kutluyor. DSP Artvin İl Örgütü, kuruluşunun 25. yılında Atatürk Anıtı’nda bir tören düzenledi.
DSP Artvin İl Başkanı Enis Güneri, Merkez İlçe Başkanı N.Yaşar Sezgin ve partililerle birlikte Artvin Hükümet Konağı önündeki Atatürk Anıtı’na çelenk koyarak saygı duruşunda bulundular.  İl Başkanı Güneri, burada partinin hedefleri konusunda bir basın açıklaması yaparak, inananların ve çalışanların başaramayacağı bir şey olmadığını belirterek, “Hepimiz inançlı insanlarız. Atatürkçü’yüz, Ecevitçi’yiz, Demokratik Solcu’yuz, başarmaya mecburuz.” dedi.
Basın açıklamasında Güneri, Demokratik Sol Parti, 5 Kasım’da rahmetle, şükranla, sevgiyle ve saygıyla andığımız, kurucumuz ve kuramcımız merhum Bülent Ecevit’in bize en büyük mirasıdır. Yeni bir kuruluş yıldönümümüzde, Ecevit’imizi ve onun bu büyük mirasını sonsuza dek yaşatmaya bir kere daha söz veriyoruz “ ifadesini kullandı.

Bu haber 2371 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : Adem Güngör

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com