01.12.2007
Artvin Vali Vekili Muzaffer Başıbüyük Artvin Sınav Dergisi Dershanesinin başarılı öğrencilerini makamında kabul etti.
Valilik kabulüne, Dersane Müdürü Fahri Akyüz, tarih öğretmeni Kenan Kızılkaya, başarılı öğrenciler Levent Pişkin, Bahar Kurt yanı sıra Milli Eğitim Müdür yardımcısı Yusuf Çakır da katıldı.
 
Vali Vekili Muzaffer Başıbüyük, öğrencileri başarılarından dolayı kutlayarak, Sınav Dergisi Dershaneleri yöneticileri ve okul yönetimlerine teşekkür etti.
 
Dershane Müdürü Fahri Akyüz de başarının aile, okul ve dershane birlikteliği ile geldiğini söyleyerek bu başarıda emeği geçen okul idarecileri ve öğretmenlerine teşekkür etti. Ayrıca başarılı öğrenciler dershane tarafından eğitim bursu ile ödüllendirildi. Daha öncede OKS il birincisi Artvin Sınav Dergisi Dershanesi öğrencisi Cantürk Çelik’i Milli Eğitim Müdürü Hamza Köşker de kabul etmişti

Bu haber 1893 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : 08 Haber

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com