01.12.2007
Orta Öğretim Kurumları Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sınavı (OKS)’nda 481 puan alarak Artvin il birincisi olan Cantürk Çelik,’e Sınav Dergisi Dershaneleri’nin dizüstü bilgisayarı hediyesini İl Milli Eğitim Müdürü Hamza Köşker takdim etti.

7 Mart İlköğretim Okulu öğrencisi Cantürk Çelik Sınav Dergisi Dershanesinde OKS’ye hazırlanarak, Artvin il birincisi ve Türkiye 262.’si olarak Artvin’e ve ailesine büyük sevinç yaşattı.

Artvin’in OKS’deki gururu Cantürk Çelik sınavda sorulardan sadece 4 tane yanlış yaptığını ve bir tane de boş bıraktığını söyledi. Planlı ve programlı ders çalışarak ve dersi derste öğrenerek başarıya ulaştığını ifade eden Çelik, Ankara Fen Lisesi’ni tercih ettiğini açıkladı. Çelik, ileride ise Uzay mühendisi olmak istediğini belirtti.

Öte yandan Artvin İl Milli Eğitim Müdürü Hamza Köşker, Cantürk Çelik ile annesi Mebuse ve babası Zafer Çelik, Sınav Dershanesi Müdürü Fahri Akyüz, 7 Mart İlköğretim Okul Müdürünü makamında kabul etti. Sınav Dergisi Dershaneleri’nin dizüstü bilgisayarı hediyesini İl Milli Eğitim Müdürü Hamza Köşker Cantürk Çelik’e takdim etti.
 

Bu haber 3362 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : Emrah Başer

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com