10.05.2022
ARTVİN İKİ GÜZEL İNSANINI AYNI GÜN KAYBETTİ Bugün Artvin iki değerini birden kaybetti. Artvin’in sevilen, saygın, renkli güzel insanlarını bir bir sonsuzluğa uğurluyor.

 Ankara’da tedavi görmekte olan Kemal Algın 10 Mayıs 2022 Salı günü yaşam mücadelesini kaybetti.

Algın’ın cenazesi 11 Mayıs 2022 Çarşamba günü Gölbaşı Hacı Erdem Camii’nde ikindiye müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Ankara Gölbaşı’nda sonsuzluğa uğurlanacak. İş insanı ve marangoz ustası Kemal Algın, 58 yaşında, evli ve üç çocuk babasıydı.
ARTVİN’İN  BEYFENDİ YÜZÜ REFİK AZİZAĞAOĞLU DA ARAMIZDAN AYRILDI.
Artvin’in bir başka değerli insanı Refik Azizağaoğlu ise geçirdiği beyin kanaması sonucu Artvin Devlet Hastanesinde tedavi görüyordu. Ancak tıpkı arkadaşı Kemal Algın gibi doktorların tüm çabasına rağmen 10 Mayıs’ta Artvin Devlet Hastanesinde hayata gözlerini yumdu.
Refik Azizağaoğlu’nun cenazesi 11 Mayıs 2022 Çarşamba günü Artvin Merkez Camii’nde İkindiye   müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Artvin Balcıoğlu Mahallesi mezarlığında sonsuzluğa uğurlanacak. Refik Azizağaoğlu 1958 doğumlu ve 2 çocuk babasıydı.
Algın ve Azizağaoğlu ailelerine sabırlar diliyor, Merhum Refik Azizağaoğlu ve merhum Kemal Algın’a Allah’tan rahmet diliyoruz. Ruhları Şad, mekanları cennet olsun.

Bu haber 674 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com