28.03.2022
BURSA ARTVİN VAKFI’NIN YENİ BAŞKANI OP. DR. ADNAN DEMİRCİ Bursa Artvin Hizmet Vakfı olağan genel kurulunu gerçekleştirdi. Mevcut Başkan Osman Nuri Başaran ve operatör doktor Adnan Demirci başkan adayı olarak yarıştı.

 Saygı durusunun yapılması, İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan olağan kurul, gelir gider ve faaliyet raporunun okunmasının ardından ibra edildi.

Olağan Genel Kurul, divan kurulunun oluşumu ile başladı.
27 Mart 2022 Pazar günü gerçekleştirilen genel kurulda katılım yüksek oldu. Başkan adayları konuşmalarını yaptı. Başabaş geçen seçimin sonucunda operatör doktor Adnan Demirci, Bursa Artvin Vakfı yeni başkan oldu.
Seçimin sonuçlarının açıklanmasının ardından bir teşekkür konuşması yapan yeni Başkan Adnan Demirci;
“Bugün son derece saygılı, seviyeli demokratik, Artvin’e, Artvinlilere yakışır, güzel bir seçim gerçekleştirdik. Vakfımızın kurucularına, bugüne kadar hizmet veren başkan ve yönetim kurulu üyelerine gönülden teşekkür ediyorum. Bu tarihten yeni yönetim olarak sonra hizmet bayrağını yönetim kurulumuzla birlikte, vakıf üyelerimizin destek ve fikirlerini de alarak daha yükseğe taşıyacağız. Burada kazanan kaybeden yok. Bursa Artvin Vakfı kazanmıştır.“  dedi.
Op. Dr. Adnan Demirci ve yönetim kuruluna başarılar dikiyoruz. 

Bu haber 863 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : Sami ÖZÇELİK

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com