15.03.2022
HAMZA GEZMİŞ, İYİ PARTİ ARHAVİ- HOPA-KEMALPAŞA- BORÇKA VE MURGUL İLÇE TEŞKİLATLARINI ZİYARET ETTİ Sporcu, futbolcu ve iş insanı Hamza Gezmiş, İYİ PARTİ’nin rozetini taktıktan sonra Artvin İl ve ilçe teşkilatlarını ziyaret etmeye başladı. 14 Mart 2022 Pazartesi Arhavi, Hopa, Kemalpaşa‘yı, 15 Mart 2022 Salı günü Murgul ve Borçka’yı ziyaret etti. Gezmiş’in tanışma amaçlı ziyareti her ilçede büyük ilgi görüyor.

 HAMZA GEZMİŞ, İYİ PARTİ ARHAVİ- HOPA-KEMALPAŞA- BORÇKA VE MURGUL İLÇE TEŞKİLATLARINI ZİYARET ETTİ

Sporcu, futbolcu ve iş insanı Hamza Gezmiş, İYİ PARTİ’nin rozetini taktıktan sonra Artvin İl ve ilçe teşkilatlarını ziyaret etmeye başladı. 14 Mart 2022 Pazartesi Arhavi, Hopa, Kemalpaşa‘yı, 15 Mart 2022 Salı günü Murgul ve Borçka’yı ziyaret etti. Gezmiş’in tanışma amaçlı ziyareti her ilçede büyük ilgi görüyor.
Ziyarete İl Başkanı Kemalettin Akgök, Kadın Politikalarıdan Sorumlu Başkan Yardımcısı Gülbin Öngüner, Basından Sorumlu Başkan Yardımcısı Deniz Özdemir ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.
Murgul’daki ziyarette Murgul İlçe Başkanı Hüseyin Çelikarslan kısa bir konuşma yaptı. Birlik, beraberlik ve dayanışmanın önemine vurgu yaptı.
İl Başkanı Kemalettin Akgök, İYİ Parti’nin iktidara doğru yol aldığını ve sürekli yeni üyelerin katılım sağladığını, İYİ Parti’nin Artvin İl Teşkilatı’nın Türkiye’de ilk teşkilatlanmayı başaran ve Türkiye genelinde en çok büyüyen teşkilat olduğunu söyledi. Hamza Gezmiş ve yeni üye olan önemli isimlerin milletvekili aday adayı olmaları halinde üye bazlı sandık kurulacağını ve milletvekili adayını parti üyelerinin belirleyeceğini, seçeceğini, demokrasinin sözle değil uygulama ile işletileceğine vurgu yaptı.
Genel Başkan Meral Akşener´in rozet takmasıyla İYİ PARTİ´ye katılan eski futbolcu ve işadamı olan Hamza Gezmiş, partisinin Borçka teşkilatına ziyarette bulundu, partililerle kucaklaşmanın ardından söz alan Gezmiş
"Artvin’in Borçka ilçesinin sınır köyü olan Muratlı’da dünyaya gelmiş ve bulunduğu coğrafyanın kısıtlı imkanlarına rağmen, hiçbir zaman hayalinden vazgeçmemiş biri olarak, bugün kendi çocuklarım ve memleketimin gençlerinin geleceği için inisiyatif almış bulunmaktayım.
Elbette ülkemde yaşanan tüm olumsuzlukları bir anda değiştiremeyeceğimin farkındayım; bununla birlikte hepimizin hayalini kurduğu değişimleri yaratmak için adım atmak gereğinin de bilincindeyim. Bu bilinç ve gayretle spor geçmişim, iş yaşamımda edindiğim tecrübelerim ve özellikle etik-ahlaki değerlerimle ilerlemek ve örnek olmak hususunda son derece heyecanlı ve iddialıyım. Bu nedenle de Genel Başkan’ımız Sayın Meral Akşener ’in teveccühü ile taktığı rozet sonrasında siyasi hayatıma aktif olarak başlamış bulunmaktayım.
Bu vesile ile belirtmek isterim ki; Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere; Türk siyasi hayatının gördüğü en demokratik mücadelelerden birini veren Sayın Genel Başkan’ımızın izinden gitmek benim için bir onurdur.
Zihnimde yer alan ve Türk gençliği için hedefim; sporun değerlerini kazandırma yoluyla sağlıklı, ortak akılla hareket edebilecek, yaratıcı, disiplinli, her türlü bağımlılıktan uzak, saygılı, centilmen ve en önemlisi mutlu, yaptığı işten zevk alan bireyler yetiştirmek nihayetinde vatanına, milletine faydalı gençlerin yeşermesine katkı vermektir.
Şahsım adına söyleyebilirim ki; günümüz siyasetinde eksik olduğunu düşündüğüm samimi, güler yüzlü, özellikle toplumun bütün kesimlerini kapsayacak şekilde birleştirici ve adil davranma anlayışını hiçbir zaman elden bırakmayacağım. Bu uğurda atalarımdan miras kalan vatan sevdasına, milletine hizmet aşkına, ülkenin bölünmez bütünlüğüne bağlı kalacağıma, Türk gençliğinin bugünü ve yarını için çalışacağıma ant olsun!”diyerek sözlerini noktaladı.
Gezmiş, 16 Mart 2022 Çarşamba günü Şavşat ve Ardanuç’u ziyaret edecek, 17 Mart Perşembe günü Yusufeli’ni ziyaret ettikten sonra ilçe teşkilatları ziyareti sona erecek. Hamza Gezmiş, normal süreçte seçim yapılırsa 2023 yılında İYİ Parti Artvin Milletvekili Aday Adayı olacak.
 

Bu haber 1237 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : Sami ÖZÇELİK

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com