05.03.2022
“EVİNİN SULTANLARI” KADIN VOLEYBOLCULARA MALZEME DESTEĞİ Artvin Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Evinin Sultanları” voleybol turnuvasında ilçe birincisi olarak ilde Yusufeli ilçesini temsil edecek olan “Sılacılar” kadın voleybol takımına Belediye Başkanı Eyüp Aytekin tarafından bugün eşofman takımı, forma ve maç aksesuarları hediye edildi.

 Voleybol takımı Yusufeli’ni Artvin ‘eki turnuvada temsil edecek diyen Başkan Eyüp Aytekin; “Turnuvayı Gençlik ve Spor İl Müdürümüzün güzel fikirlerinden bir tanesi olarak görüyorum. Kendisine teşekkür ediyorum. Yusufeli’ni temsil edecek takımımıza da turnuva da başarılar diliyorum. Her smacınız sayı olsun.” dedi.

Karşılaşmalar önümüzdeki hafta Artvin Spor Salonunda başlayacak.
Yusufeli Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Fatih Kırbıyık, Spor Eğitim Uzmanı Ayşe Şeyhoğlu, Gençlik Lideri Sevgi Çaylak ve Yusufeli Belediyesi Spor Koordinatörü Mustafa Nuri Atalay ve takım üyelerinin yer aldığı organizasyon hatıra fotoğrafı ile son buldu.
 

Bu haber 922 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com