02.03.2022
AKSU DERNEĞI İLK TOPLANTISINI YAPTI! Artvinli şair, yazar, müzisyen ve tiyatro sanatçılarının bir araya gelerek oluşturduğu Artvin Kültür Sanat Ustaları Derneği(AKSU) kuruluşunun ardından ilk resmi toplantısını gerçekleştirdi.

 Toplantı ile ilgili bilgi veren kurucu başkan Ersin Yeni, çok önemli çalışmalar yapmak üzere yola çıktıklarını belirterek şu ifadelere yer verdi;

   #Aksucandır
“Derneğimizin kurucu yönetim kurulu 26 Şubat 2022 tarihinde yapmış olduğu ilk resmi toplantısıyla görevine başladı.
Artvin´imize ve memleketimize hayırlı olsun.
İlk aşamada imza yetkisi olan yönetim kurulu üyelerimizle normal STK işleyişi ile ilgili kararlarımızı aldık. Makbuz, banka vs. prosedürler tamamlanır tamamlanmaz üye kayıtlarımız başlayacaktır.
Derneğimize üyelik için şair, yazar, sanatçı veya müzisyen olmak şart değildir. Bize inanan, güvenen ve bu önemli yolda bize destek olmak isteyen bütün hemşehrilerimiz üye olabilecekleri gibi il dışı ve yurt dışından da üyelerimiz olabilecektir.
Derneğimizin kuruluş amaçlarından birisi de Türkiye genelindeki Artvinli kültür sanat insanlarını aynı çatı altında toplayabilmek olduğu için tüzüğümüzde "Yurt içi ve yurt dışında şube ve temsilcilikler açabilir" ibaresi yer almıştır.
Bursa dışından üye olmak isteyen dostlarımızın çok yakında faaliyete geçecek olan web sitemizden ve bu sayfamızdan indirerek dolduracakları form ve yıllık aidat ücretine ait banka dekontunu bir zarfa koyarak bize göndermeleri üyelik için yeterli olacaktır.
İlgi ve desteğiniz için şimdiden teşekkür ediyor, şahsım ve yönetim kurulumuz adına sevgi, saygı ve muhabbetle selamlıyorum.”
Haber: Sami Özçelik

Bu haber 960 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com