13.01.2022
KEMALPAŞA’DA İLK ŞEHİRLER ARASI OTOBÜS İŞLETMESİ LÜKS KARADENİZ AÇILIYOR Artvin’in yeni ilçesi Kemalpaşa’da ilk turizm seyahat yazıhanesini açıyor. Kemalpaşalı genç girişimciler turizmci Atan Çakır ve gazeteci turizmci Ramazan Balcıoğlu’nun girişimleriyle açılan Lüks Karadeniz yazıhanesi, Kemalpaşa’da bir ilk olma özelliğini taşıyor.

 14 Ocak 2022 Cuma günü açılışı yapılacak olan Lüks Karadeniz Turizm Seyahat Yazıhanesi ile ilgili olarak kısa bir açıklama yapan gazeteci Ramazan Balcıoğlu,

 “Biliyorsunuz Kemalpaşa ilçemiz henüz yeni bir ilçe olması dolayısıyla bir ilçede var olması gereken kurum kuruluşlar yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Kemalpaşa’da şehirlerarası otobüs işletmesi yoktu.
Biz Atan Çakır ve Ramazan Balcıoğlu olarak Kemalpaşa’mıza ilk şehirlerarası otobüs işletmeleri yazıhanesini açmış olacağız. Kemalpaşa’mıza hayırlı uğurlu olsun. Lüks Karadeniz ile çok değerli Kemalpaşa halkına hizmet vermeye başlıyoruz. Açılışımıza tüm Kemalpaşa halkı, tüm dostlarımız davetlidir.” dedi.

Bu haber 990 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com