17.11.2021
BÖBREĞİNİ VEREN EŞİNE BİR KERE DAHA TEŞEKKÜR ETTİ Yaklaşık 3,5 yıl önce eşinin verdiği böbrekle hayata dönen Artvin esnaflarından Erol Yıldırım, kontrol için böbrek nakli olduğu hastaneye gitti. Yapılan tahliller sonucu hem böbreğini veren eşi Kadriye Yıldırım, hem de kendisinin hiç bir sorunu olmadığı görüldü.

 Bundan dolayı mutlu olduğunu belirten Yıldırım çifti, evliliklerde hayatın müşterek olduğuna vurgu yaptı. Eşinin böbreğiyle yeniden hayata döndüğünü belirten Erol Yıldırım;

 

“Bugün 17 Kasım 2021. Bundan tam 40 ay önce eşim Kadriye Hanım’ın böbreği bana nakledildi. Aradan 40 ay geçti. Normal kontrolümüzü olduk.

 

 

Çok güzel tahlillerimiz çıktı hanımla benim için hiç bir sorun yokmuş. Baş tacım, iyi ki varsın. Can veren eşime saygı sevgiyle yaşamımıza devam sevdiklerimizle...

 

 

Düşünün, size bir insan canından can veriyor. Bunu herkes yapmaz. Ancak aşkı, sevgisi gerçek olan insanlar yapar. Sen yoksan, hayat benim için anlamsız diyenler yapabilir. Sevgili eşim böbreğini hiç düşünmeden verdi.

 

 

Günümüzde, ne yazık ki her gün bir kadın cinayeti haberi çıkıyor. Bu beni derinden üzüyor. Bir insan kasten nasıl öldürülür?

 

 

Hele de sebepsiz, basit nedenlerden dolayı savunmasız kadınlarımız öldürülmekte, katledilmekte. Biz bu kadar merhametsiz, cani katleden kötü insan nasıl olduk? Kadına yönelik şiddet ve bu cinayetler son bulmalı... Ben çok değerli eşim Kadriye Çelik Yıldırım’a bir kere daha gönülden teşekkür ediyorum.

 

Bursa’dan Artvin’e saygı, sevgi ve selamlarımı gönderiyorum. Son olarak bu ameliyatı gerçekleştiren çok değerli doktorumuza, sağlık Ekim’ine özellikle teşekkür ediyorum.” dedi.
 

Bu haber 1467 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com