11.11.2021
Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin’i, Artvinli Sanayici ve İş İnsanları Derneği (ARSİYAD) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Durmuş ve yönetim kurulu üyeleri ile Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Kurt ziyaret etti.

 Başkanlık makamında, samimi bir havada gerçekleşen ziyarette; Artvin’in ekonomisin geliştirilmesi üzerine ve ARSİYAD tarafından Artvin’e yapılması düşünülen yatırımlar hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunularak sohbet edildi.

 
Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Başkan Elçin, “Şehrimizde yapılacak her türlü yatırım için belediye olarak imkânlarımız doğrultusunda destekçi oluruz. Artvin için taş üstüne taş koyulması bizleri mutlu eder. " dedi.
 
Ziyaret; ARSİYAD Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Durmuş’un, Başkan Elçin’e, Bursa ile Artvin’in turistlik ve kültürel figürlerinin yer aldığı plaket hediye etmesinin ardından çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Bu haber 834 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com