12.08.2021
Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, makam odasında düzenlediği basın toplantısında Artvin halkına, Kafkasör Arenası ile ilgili sorunu çözdüğünü ve 40’ıncı Boğa Güreşlerinin Kafkasör arenasında 21-22 Ağustos tarihlerinde gerçekleştirileceğinin müjdesini verdi.

Başkan Elçin, mülk sahibi Murat Gökçen ile görüşmelerinin olumlu sonuçlandığını, bir defaya mahsus olarak bu yıl da Kafkasör Kültür Turizm ve Sanat Festivali’nin sadece boğa güreşleri olacak şekilde Kafkasör arenasında düzenleneceğini kaydetti.

Elçin, konuşmasının devamında mülk sahibi ailenin konunun siyasallaştığını düşündükleri ve ailelerinin isminin siyasal ortamda tartışma konusu yapılmasını istemediklerinden dolayı bir defaya mahsus bu yıl boğa güreşlerinin her zamanki alanda yapılmasına izin verdiğini dile getirdi.
Bu kez Artvin Valiliği'nin festivale izin verip vermeyeceği merak konusu oldu. 

Bu haber 830 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : Sami Özçelik

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com