01.08.2021
ARTVİN ÇORUHSPOR KULÜBÜ TEKNİK DİREKTÖR COŞKUN ÖZ HOCA’YA EMANET Artvin Çoruhspor Kulübü yönetim kurulu 2021-2022 Futbol Sezonu’nda teknik direktörlük görevine bir yıllık süre için Coşkun Öz Hoca ile anlaştı.

 

Artvin Çoruhspor Kulübü Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Koyuncu gazetemize yaptığı açıklamada şunları kaydetti;” 2021-2022 Futbol Sezonu’nun taraftarlarımıza, sporcularımıza, teknik ekibimize ve tüm Artvin halkına hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.

Geçen sezon pandemi nedeni ile oynatılmayan Bölgesel Amatör Ligi bu sezon % 50 taraftar katılımı ile Eylül ayının son haftası başlamasını bekliyoruz. Artvin Çoruhspor Kulübü olarak geçtiğimiz hafta yaptığımız 2021-2022 Futbol Sezonu’nu görev dağılımının ardından çalışmalarımıza başladık, Artvin Çoruhspor Kulübü olarak Bölgesel Amatör Lig’de şampiyonluğa oynayacak bir takım kurmak için imkanlarımız dahilinde mücadele etmekteyiz.

Artvin Çoruhspor Kulübü Bölgesel Amatör Ligi’nde başarılı olabilmesi için siyasiler, kamu kurum ve kuruluşları ile tüm Artvin halkı, taşın altına elini koymalıdır. Artvin Çoruhspor Kulübü 25 yıllık özlemi olan deplasmanlı lige katılmış ve artık katıldığı liglerde sürekli yükselerek şehrimizin tanıtımı, ekonomisi ve geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin sağlıklı yaşaması için aralıksız mücadeleye devam edecektir.

Artvin Çoruhspor Kulübü yönetim kurulu olarak bizler şehrin takımını altyapıda 90 civarında sporcusu olan, kulüp lokali ve kahvaltı salonu, kulüp sporcu evi kamp tesisleri arazisi, Saçınka yaz kamp tesisleri arazisi, kulüp minibüsü olan bir kulüp durumuna kendi imkanlarımızla getirdik. Artvin Çoruhspor Kulübünü sportif başarıda da Bölgesel Amatör Ligi’nde mücadele edecek futbol takımımız ve ÇAYKUR Rizespor ve Beşiktaş jimnastik spor kulübü gibi süper lig takımlarının alt yapısına sporcu verebilen bir takım haline getirdik. Bizler kendi imkanlarınızla takımımızı bu seviyelere getirdik bu süreçten sonra da sizlerin de desteği ile çok daha güzel yerlerde olacağız. Değerli basın mensupları “BAŞKA ARTVİN YOK “ Benim diyecek bir şeyim Yok tercih Artvin kamuoyunundur.

Artvin Çoruhspor Kulübü yönetim kurulu olarak Artvin Çoruhspor Kulübü teknik direktörlük görevine atanan Coşkun Öz Kardeşimize başarılar diliyorum. Önümüzdeki hafta içerisinde Bölgesel Amatör Ligi’nde mücadele edecek olan futbol takımımızın yardımcı antrenör ve teknik personelde kesinleşmiş olacak ve takımımızı profesyonel lige yükseltecek kadroyu da en kısa sürede oluşturacağız.”
Hepinize çok teşekkür ederim.
Her şey hayal etmekle başlar.
Hedef profesyonel lig.”

Bu haber 520 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com