11.06.2021
ARTVİN BELEDİYESİ HAYVAN BAKIMEVİ, REHABİLİTASYON MERKEZİ VE BARINAĞI KAPILARINI ZİYARETÇİLERİNE AÇIYOR Artvin Belediyesi Hayvan Bakımevi Rehabilitasyon Merkezi ve Barınağı, ülkede normalleşme sürecinin başlamasıyla birlikte 12 Haziran Cumartesi gününden itibaren kapılarını hayvan severlere yeniden açıyor.

 Pandemi şartlarından dolayı, Merkeze giriş ziyaretçilere yasaklanmıştı. Kovid19 ile mücadele kapsamında normalleşme dönemin başlamasıyla birlikte, Hayvan Bakımevi Rehabilitasyon Merkezi ve Barınağı 12 Haziran Cumartesi gününden itibaren, hafta içi 13.00 – 16.00 saatleri hafta sonu ve resmi tatil günlerinde ise 12.00 – 16.30 saatleri arasında ziyaretçilere kapılarını açıyor.

Hayvan Bakımevi Rehabilitasyon Merkezi ve Barınağı ziyaret etmek isteyen vatandaşların uyması gereken kurallar şu şekildedir:
1- T.C. ARTVİN BELEDİYESİ SOKAK HAYVANLARI BAKIM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ VE BARINAĞINDA, ZİYARETÇİ VE GÖNÜLLÜLERDEN HERHANGİ BİR DESTEK VE YARDIM TALEBİ OLMAKSIZIN HİZMET VERİLMEKTEDİR.
2-ZİYARETLER; HAFTA İÇİ MESAİ GÜNLERİNDE: SAAT :13.00 - 16.00 ARASI HAFTA SONU CUMARTESİ-PAZAR VE RESMİ TATİL GÜNLERİNDE SAAT: 12.00 -16.30 ARASI
3-ZİYARETÇİLER VE GÖNÜLLÜLER ARAÇLARINI BAKIM EVİ DIŞINA BIRAKACAK.
4- ZİYARETÇİ VE GÖNÜLLÜLER, SAHİPLENMEK YADA SAHİPLENDİRMEK İSTEDİKLERİ SOKAK HAYVANLARINI ZİYARET SAATLERİNDE GÖREVLİLERİN REFAKATINDA, GÖRÜP İNCELEME VE HAYVANLAR HAKKINDA BİLGİ ALMA HAKKINA SAHİPTİRLER.
5-ZİYARETÇİ VE GÖNÜLLÜLER, REHABİLİTASYON MERKEZİ VE BARINAKLARA GÖREVLİ REFAKATİ HARİCİNDE GİREMEZ.
6-ZİYARETÇİ VE GÖNÜLLÜLERCE HAYVANLARA DIŞARIDAN YİYECEK VE İÇECEK GETİRMEYECEK VE GÖREVLİLER HARİCİNDE BESLEME YAPILMIYACAKTIR.
7-ZİYARETÇİ VE GÖNÜLLÜLERİN HAYVANLARA DİREK  TEMAS ETMESİ BELEDİYE GÖREVLİLERİNİN İZNİNE TABİDİR.
8-TEDAVİSİ VE BAKIMI YAPILAN YADA BARINDIRILAN HAYVANLARIN BULUNDUKLARI KAPALI KAFESLERE GÖREVLİDEN BAŞKASININ GİRMESİ YASAKTIR.
9-KURALLARA UYMAYAN ZİYARETÇİ VE GÖNÜLLÜLER GÖREVLİLER VE ZABITA KUVVETLERİNCE REHABİLİTASYON VE BARINAK ALANI DIŞINA ÇIKARILACAKTIR.
10-KURALLARA UYMAYAN ZİYARETÇİ VE GÖNÜLLÜLER , GÖREVLİLER TARAFINDAN TESPİT EDİLMESİ HALİNDE KENDİLERİNE ZİYARET YASAĞI UYGULANACAKTIR.
11-İSKEBE MEVKİİNDE KORU OTEL ÖNÜNDE YAŞAMKÖY´DEKİ HAYVANLARIN BAKIM VE TEDAVİLERİ BELEDİYEMİZCE GÖNÜLLÜLERİN TASARRUFUNA BIRAKILMIŞTIR.
 

Bu haber 1534 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : artvin.bel.tr

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 1 )
Hayırlı olsun
Kurdele de kesildi mi? Yarın biz açık demesinler sonra :)
 Ömer Metin -- 14.06.2021 14:11
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com