04.04.2021
ESKİ ÖZ-ORMAN İŞ BÖLGE BAŞKANI TALAT AYDIN VEFAT ETTİ! Öz Orman-İş Eski Bölge Başkanı, Artvin esnaflarından Talat Aydın(62) vefat etti. 1 ay önce oğlu Atilla ile birlikte ağır bir şekilde koronavirüs mücadelesi veren ve bu hastalığı atlatan Talat Aydın´ın bu süreçte kalp rahatsızlığı ortaya çıktı.

 Talat Aydın´ın vefatı dost, akraba ve arkadaşları arasında büyük üzüntüye neden oldu. Babasının vefatı hakkında bilgi veren oğlu Atilla Aydın;

"Babam ve ben ailece şubat ayında ağır bir koronavirüs geçirdik. Hastanede tedavi gördük. Babamın kalp kapakçığı bu süreçte zarar gördüğü belirlendi. Bu nedenle Ankara´da kalp ameliyatı geçirdi. Ameliyat gayet başarılı geçti. Yoğun bakımdan servise alındı. Vefatından 2-3 saat önce görüntülü konuştuk. Maalesef ani bir şekilde kaybettiğimiz haberi geldi. Çok çok üzgünüm.
Babamın vefatı nedeniyle dostlarımız bizi arayıp acımızı paylaşıyor. Tüm dostlarımızın, Aydın ailesinin, hepimizin başı sağolsun. Cenazesi yarın 5 Nisan 2021 Pazartesi günü Artvin Merkez Tütüncüler (Kartla) köyünde sonsuzluğa uğurlanacak.
Şimdiden cenaze ile ilgili saati veremiyorum. Ankara´dan geliş saatinden sonra belli olacak.
Bundan 1 yıl önce amcaoğlu Necmettin Aydın´ı 10 Nisan 2020 tarihinde yine bir Nisan ayında kaybettik. Babaannemi Emine Aydın´ı korona illetinden 1,5 ay önce kaybettim. Şimdi babam. Allah hepsine rahmet etsin. Mekânları cennet olsun. Acımızı paylaşan
dostlarımız sağ olsun." dedi.
Talat Aydın, uzun yıllar Öz-Orman-İş Bölge Başkanlığı yapmış, evli ve 3 çocuk babasıydı. Sevilen, saygın bir insandı. Ölümü Artvin´de büyük üzüntüye neden oldu. Talat Aydın evli 62 yaşında hayata veda etti. Ruhu şad, mekânı cennet olsun.

Bu haber 1526 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com