20.03.2021
EMEKLİ ÖĞRETMEN İLKER SÜNER TOPRAĞA VERİLDİ. Artvin bir değerini daha kaybetti. Emekli öğretmen İlker Süner tedavi gördüğü Artvin Devlet Hastanesinde hayata veda etti. Daha önce bypass ameliyatı olan ve kalp sorunu yaşayan Süner, 19 Mart 2021 Cuma günü böbrek yetmezliğinden dolayı vefat etti. Cenazesi aynı gün Artvin Kolorta Mezarlığı’nda sonsuzluğa uğurlandı.

 Emekli olduktan sonra bir dönem Cumhuriyet Halk Partisi Artvin İl Örgütü’nde görev alan İlker Süner’i, son yolculuğunda partililer yalnız bırakmadı.

Defin törenine CHP Artvin Mv. Uğur Bayraktutan, İl Başkanı Ahmet Biber, önceki dönem Artvin Milletvekili Metin Arifağaoğlu, Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan ve il yöneticileri katıldı.
Emekli öğretmen İlker Süner evli ve 3 çocuk babasıydı.
Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine sabırlar dileriz.

Bu haber 4296 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com