22.02.2021
Artvin TSO Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Kurt Müteahhitlerle bir araya geldi Artvin Ticaret ve Sanayi Odası (ARTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Kurt, odaya bağlı ikinci grup üyeler olan müteahhitlerle bir araya geldi.

 İlimizde faaliyetlerini sürdüren Artvin Ticaret ve Sanayi Odası ikinci grup üyelerimiz olan Müteahhitler, sorunları ve çözüm noktaları anlamında Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Kurt’la bir araya geldi.

Oda toplantı salonunda pandemi kurallarına uygun bir şekilde gerçekleşen görüşmede müteahhitlerin sorunları dinlendi. Oldukça verimli gecen toplantının sonunda Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Kurt burada yaptığı açıklamada, “olağanüstü dönemden geçtiğimiz bu günlerde, odamız ikinci grup üyelerimiz, iş ortaklarımız müteahhit arkadaşlarımızla bir araya geldik. Pandemi sürecinde zor günler geçi müteahhit arkadaşlarımızı dinledik, sorunlarını sıkıntılarını bize aktardılar. Bizde ilgili kurumla başta olmak üzere siyasilerle, kamuoyunda sorunların çözülmesi konusunda çalışmalar başlattık. Kobilerimizin ayakta durması için yetkili kurumlardan pozitif anlamda destek bekliyoruz” dedi.

Bu haber 2433 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com