31.01.2021
İYİ PARTİ 2021 YILI İLK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ Toplantıda, Artvin´de anjiyo ünitesinden pandemiye, çevre sorunlarına kadar birçok konu konuşuldu.

 İYİ Parti Artvin İl Yönetim Kurulu, İl Başkanı Kemalettin Akgök, başkanlığında gerçekleştirildi. 2021 yılının ilk toplantısını parti il binasında gerçekleştiren Başkan Akgök, toplantıyla ilgili olarak yaptığı açıklamada;

" 2021 yılı ilk il yönetim toplantısını yaptık. 2020 yılı gerçekten hepimizi olumsuz etkiledi. koranavisi salgını nedeniyle birçok dostumuzu, akrabamızı, yakınımızı kaybettik. Aramızdan ayrılanlara Allah´tan rahmet diliyorum. Hastalanıp tedavi görenlere şifalar diliyorum.
Pandemi dolayısıyla siyasal, sosyal, ekonomik olarak birçok çalışma planımızı gerçekleştiremedik.
Ne yazık ki millet olarak, ülke olarak zor bir dönem yaşamaktayız. Dileğimiz, bu koronavirüsün bir an önce yok olmasıdır. Biz bu salgının yok edilmesi için ne yapılması gerekiyorsa eksiksiz, ciddiyetle yapılmasını istiyoruz aşılama çalışmalarının bir an önce bitirilmeli.
Bu süreçte esnafımız zor durumda kalmıştır. Buna karşın hükümetin esnafa verdiği destek maalesef çok yetersiz kalmıştır. Birçok işyeri kapanmış işsiz sayısı artmıştır.
Artvin özelinde ise anjiyo ünitesinin Artvin´de mutlaka kurulması gerçeğini bir kere de biz yineliyoruz.
Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, bu konuyu TBMM´de 2 kez dile getirdi. İYİ parti olarak bu hayati konuda aynı düşüncedeyiz ve destek veriyoruz. Bakın Artvin´in yolları ortada.
Buradan sevk edilen hastalar, o virajlı standart dışı yollardan En yakın Rize ya da Erzurum´a, Trabzon’a ulaşmak zorunda.
Zaten yollarda ölüyor hasta. Konuyla ilgili olarak hastanemizi, Sağlık İl Müdürlüğümüzü, Sayın Vali’mizi, ilgili kurumları ziyaret edeceğiz. Biz de kurum olarak parti olarak destek vereceğiz.
Bu konuda hassasiyet gösteren, konuyu gündemde tutan bizim gözümüz kulağımız olan yerel basınımıza teşekkür ediyorum.
Toplantımız çok faydalı geçmiştir. İl yönetimindeki arkadaşlara sonsuz teşekkürlerimi sunarım." dedi.
 

Bu haber 4322 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : SAMİ ÖZÇELİK

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com