24.01.2021
MHP ESKİ ARHAVİ İLÇE BAŞKANI BAYRAM ALİ DURMUŞ GEÇİRDİĞİ KALP KRİZİ SONUCU VEFAT ETTİ MHP eski Arhavi İlçe Başkanı Bayram Ali Durmuş, 23 Ocak 2021 Cumartesi akşamı saat 21.00 sularında evinde geçirdiği kalp krizi sonucu hayata veda etti.

 Evinde rahatsızlanan ve oğlu tarafından Arhavi Devlet Hastanesine kaldırılan Bayram Ali Durmuş, burada doktorlar tarafından yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Durmuş´un ani ölümü MHP camiasını, dost, akraba ve Arhavi’yi derinden üzdü. Bayram Ali Durmuş sevilen saygın bir insandı.

Artvin´de artan kalp krizleri bir kere daha anjiyo ünitesini gündeme getirdi. Bu gibi durumlarda bir salisenin bile önemi büyük. 170 bin nüfuslu Artvin´e acilen anjiyo koroner bakım ünitesi kazandırılma zorunluluğu vardır. Biz Artvinliler bugün sıra kimde diye her gün korkuyla yaşayamayız.
 

Bu haber 4300 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 2 )
Çok üzgünüz
MHP Arhavi eski ilçe başkanımız Bayram Ali Durmuş üç dönem Arhavi ilçe başkanlığı yapmış çok değerli başkanımızdı. Allah rahmet etsin.Allah ailesine,sevenlerine,Arhavi Milliyetçi Hareket Partisi camiasına sabır versin.
 Yunus ARTAR -- 29.01.2021 08:27

Babasının Murgul/Damar da etibank ta çalişması nedeniyle ilk ve ortaokulu damarda okumuş abimizi kaybetmemiz bizleri derinden üzmüştür.Tüm ailesine ve yakınlarına başsağliği dilerim.Mekani Cennet olsun.
 Ali Osman Uzun -- 24.01.2021 15:04
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com