10.01.2021
Artvin TSO ve Halkbank Arasında "Paraf Kart Tedarik Zinciri Protokolü" İmzalandı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Halkbank arasında, tedarik zincirlerinde finansman kaynaklı yaşanan aksaklıkları ve tahsilat problemlerini gidermek üzere başlatılan "Paraf Kredi Kartı Tedarik Zinciri Finansmanı Projesi" kapsamında Artvin Ticaret ve Sanayi Odası arasında protokol imzalandı.

 Artvin Ticaret ve Sanayi Odasında gerçekleştirilen finansman protokolüne, Artvin TSO Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Kurt, Meclis Başkanı İrfan Yıldırım, Halkbank  Trabzon Bölge Koordinatörü Ömür Batur, Halkbank Artvin Şube Müdürü Kemal Kurt katıldı.

Protokol ile oda üyeleri Halkbank tarafından ciro ve kredibiliteye göre belirlenecek limitler dahilinde ticari mal alım satımlarında kolay finansman imkanından faydalanabilecek.
Artvin Ticaret ve Sanayi Odası ve Halkbank Artvin Şubesi arasında imzalanan protokol sonucu Paraf Kobi Kredi Kartı uygulamasından Artvinli işletmecilerimiz de yararlanabilecek. 18 aya varan taksitlendirme ve 540 güne kadar esnek vade seçeneği ile ticareti güvenli bir sistem haline getiren kart ile hem mal alımlarında hem de satışlarda banka güvencesi ile işlem yapılabilecek. Tedarikçi ve alıcılar, kapalı devre bir sisteme tanımlanarak, çek ve senede ihtiyaç duymadan tahsilat ve alımlarını sıfır riskle yapabilecekler.
 
 

Bu haber 5324 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com