10.01.2021
DOKAP BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVİNE ŞEREF DEMİR ATANDI Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı Başkan Yardımcılığına görevine hemşerimiz Şeref Demir atandı.

 DOKAP; Doğu Karadeniz Projesi’nin uygulamalarını yerinde koordine etmek ve bu kalkınma projelerinin uygulandığı illerdeki yatırımların gerektirdiği araştırma, planlama, programlama, projelendirme, izleme, değerlendirme ve koordinasyon hizmetlerinin yerine getirilmesini sağlayarak bölgenin kalkınmasını hızlandırmak amacıyla faaliyette bulunuyor.

 
Yeni görevine atanan Şeref Demir 1967 yılında Artvin’in Borçka ilçesinde doğdu. 1998-2010 yılları arasında Artvin İlçe Tarım Müdürlüğü ve Hayvan Sağlığı Şube Müdürlüğünde çalıştı.  2010-2014 yıllarında ise Rize İl Tarım ve Orman Müdürlüğünde veteriner hekim olarak görev yaptı. 2014 yılında Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığında Ekonomik Kalkınma Koordinatörlü olarak çalışma hayatına devam eden Demir, 09 Ocak 2021 tarihinde yayımlanan Resmi Gazetede Cumhurbaşkanlığı Kararı ile DOKAP Başkan Yardımcılığı görevine atandı.
Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresinin (DOKAP) merkezi Giresun’da bulunuyor. DOKAP’ınArtvin, Bayburt, Giresun, Gümüşhane, Ordu, Rize, Samsun, Tokat ve Trabzon, Amasya ve Çorum illeri görev alanında bulunuyor. DOKAP, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığına bağlı olarak faaliyette bulunuyor.
DOKAP Başkan Yardımcılığı görevine atanan Şeref Demir’e yeni görevinde başarılar dileriz. 

Bu haber 1079 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : 08HABER

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com