16.12.2020
BELEDİYE: SOKAKTA YAŞAMINI SÜRDÜRMEYE ÇALIŞAN PATİLİ DOSTLARIMIZIN YANINDAYIZ Artvin Belediyesi sokak hayvanlarını unutmuyor. Belediye pandemi döneminde daha çok aç kalma tehlikesi ile karşı karşıya kalan sokak hayvanları için besleme noktaları oluşturarak daha sık aralıklarla mama su temin ediliyor.

 Belediye internet sitesinde yapılacak açıklamada şunlar kaydedildi:

“Küçük dostlarımız için şehrimizde ki 30 farklı noktaya koyduğumuz mama kulübelerimizin mama ve su haznelerini düzenli aralıklarla kontrol ederek eksiklerini tamamlıyoruz.
Koronavirüsle mücadele tedbirlerinin uygulandığı dönemde boşalan sokaklar ve kapanan işletmeler nedeniyle aç kalma tehlikesi yaşayan sokak canlıları için içerisinde mama ve su haznesi bulunan 30 adet mama kulübesi ile şehrimizin 30 farklı noktasında besleme noktaları oluşturduk. Belediyemizin bu hizmeti ile sokakta yaşayan yüzlerce patili dostlarımız aç kalma tehlikesinden uzaklaştırıldı.”
 

Bu haber 6921 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com