16.12.2020
NAZIM KÖROĞLU BURSA’DA VEFAT ETTİ. ESKİ ŞAVŞAT BELEDİYE BAŞKANI NACİ KÖROĞLU´NUN BABASI NAZIM KÖROĞLU(105) BURSA´DA VEFAT ETTİ. Eski Şavşat Belediye Başkanı Naci Köroğlu ve Ankara Artvin Kalkınma ve Eğitim Vakfı yönetim kurulu üyesi, Ankara Artvin Kalkınma ve Eğitim Vakfı üyesi Ahmet Köroğlu´nun babaları Nazım Köroğlu 15 Aralık 2020 Salı günü Bursa’da vefat etti.

 Cenazesi 16 Aralık Çarşamba günü Bursa’dan Artvin´e getirilerek 17 Aralık 2020 Perşembe günü Şavşat´ta Aile Mezarlığı’nda sonsuzluğa uğurlandı.

Eski Başkan Naci Köroğlu, babasının ölümü nedeniyle acılarını paylaşan; dost, akraba ve arkadaşlarına teşekkür etti.
Köroğlu; "Babam Nazım Köroğlu, yaşlılığa bağlı nedenlerden dolayı vefat etti. Annemi 2014 yılının Mart ayında 87 yaşıda iken kaybettim. Babam annemden 13 yaş büyüktü.
Babam 106 yaşındaydı. Babam memleket yürekli bir insandı. O doğduğu dede, baba toprağında sonsuzluğa uğurlanacak.
Bursa´da abim ve ablalarım var. Onların yanındaydı. Çarşamba günü Bursa´dan yola çıkacaklar. Perşembe günü Aile Mezarlığı’nda babamı sonsuzluğa uğurladık. Tüm dostlarımıza acılarımızı paylaşan tüm dostlarımıza çok teşekkür ediyorum,
Gerçekten çok zor bir dönemden geçiyoruz. Koronavirüsle salgınla mücadele bütün dünyada olduğu gibi ülkemizde, ilimizde de devam ediyor. Bu nedenle cenazelere katılım kısıtlı sayıda olabiliyor. Sadece akın akrabaların gelmesine izin veriliyor. Bu nedenle cenazemize gelemeyecek olan dostlarımızın yüreğiyle yanımızda olduklarını biliyor, Köroğlu ailesi olarak çok teşekkür ediyoruz." dedi
Nazım Köroğlu 106 yaşında 6 çocuk babasıydı. Merhuma Allah´tan rahmet Köroğlu ailesine sabırlar diliyoruz. Ruhu şâd mekanı cennet olsun..
 

Bu haber 4968 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com