15.08.2020
YUSUFELİ BELEDİYESİ GENÇLİK MECLİSİ KORT TENİS TURNUVASI FİNALLERİ YAPILDI Yusufeli Belediyesi Gençlik Meclisi tarafından organize edilen salon kort tenis turnuvası yapılan final maçlar ile sona erdi.

 Yusufeli Belediyesi Gençlik Meclisi tarafından 25 Şubat 2020 tarihinde başlatılan, Yıldızlar ve Yetişkinler olmak üzere 2 kategori ’den oluşan ve toplam 24 tenisçinin mücadele ettiği turnuva tek maç eleme usulü devam ederek 14 Ağustos Perşembe günü Mehmet Sosanoğlu Kapalı Spor Salonunda yapılan final maçları ile sona erdi.

Pandemi dolayısıyla ertelenen final maçları öncesinde Yıldızlar Kategorisinde Murat Özer ve Mevlüt Çakal, Yetişkinler Kategorisinde ise Ramazan Çakal ve Murat Yalçın adlarını finale yazdırdı.
Yapılan final maçları sonrasında Yıldızlar Kategorisi’nde Murat Özer 1., Mevlüt Çakal 2., Yetişkinler Kategorisi’nde ise Murat Yalçın 1., Ramazan Çakal 2. oldu.
Gençlik Meclisi olarak güzel işlere imza attıklarını söyleyen Meclis Başkan Çakal, ‘’ Bahar döneminde başlattığımız turnuvamıza pandemi dolayısıyla ara vermiştik. Bugün itibariyle final maçları ile turnuvayı tamamladık. 1. olan arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Salgın süresince faaliyetlerimize ara vermek zorunda kaldık. Devletimizin açıkladığı pandemi kuralları ışığında faaliyetlerimize devam ediyoruz. Bizlere daima destek veren Belediye Başkanımız Eyüp Aytekin’e yönetim kurulum adına teşekkür ediyorum.’’ dedi.
Dereceye girenleri tebrik eden Belediye Başkanı Eyüp Aytekin,’’ Gençlik Meclisimiz tarafından organize edilen kort tenis turnuvası finallerine katıldık. Çekişmeli geçen maçlar sonrasında 1. olan sporcuları tebrik ediyorum. Yarışamaya katılarak renk katan tüm sporculara da teşekkür ediyorum. İnşallah pandemi sonrasında da farklı ve güzel aktiviteler ile gençlerimizi buluşturacağız.’’ dedi.
Dereceye giren sporculara madalyaları ve eşofman takımları, DHA Muhabiri Nusret Durur, Ak Parti Yerel Yönetimler Başkanı İbrahim Alkan, Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Toprak ve Belediye Başkanı Eyüp Aytekin tarafında takdim edildi.
Yusufeli Belediyesi Gençlik Meclisi ilçenin değişik yerlerine kedi ve köpekler için beslenme odakları yerleştirmişti. Beslenme odaklarının yem ve su ihtiyaçlarını Yusufeli Belediyesi Zabıta Amirliği ekipleri ile Yusufeli Belediyesi Gençlik Meclisi üyeleri takip ediyor. 

Bu haber 5476 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com