12.07.2020
İYİ PARTİ´DE BAŞKANI KURA BELİRLEDİ YENİ BAŞKAN KEMALETTİN AKGÖK OLDU İYİ Parti Artvin İl Başkanlığı 2. Kongresi’ni gerçekleştirdi.12 Temmuz Pazar günü saat 10.00´da Şelale Düğün Salonunda yapılan kongrede unutulmayacak anlar yaşandı.

 Sandıkların açılmasının ardından sandıktan 3 geçersiz oy çıktı. Her iki adaya da 204 oy çıkması ise son yıllarda çok az rastlanan bir olay oldu.

Oylar eşit çıkınca başkanı Adliye belirledi.
Hakim huzurunda yapılan kura çekiminde Kemalettin Akgök, İYİ Parti İl Başkanı oldu.
Kura çekiminin ardından Adliye önünde kısa bir teşekkür konuşması yapan Kemalettin Akgök: "Gerçekten çok heyecanlı bir seçim oldu. Kura sonucu ben başkan seçildim. Kura Tahsin Ağabey’ime çıkmış olsa da kazanan İYİ Parti olurdu.
Bu nedenle Tahsin Ağabey’imize çok teşekkür ediyorum. Burada kazanan ne Kemalettin Akgök ne de kaybeden Tahsin Arslan olduğunu söylemek istiyorum. Burada kazanan İYİ Parti olmuştur. Bizler İyi Parti´nin neferleriyiz. Biz ülkemize, ilimize insanımıza hizmet etmek için yola çıktık.
Kongrenin yapılmasında hazırlığında emeği geçen herkese çok teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum.
Necat Kaşıkçı başkanımıza partimize vermiş olduğu hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Mazbatamızı aldıktan sonra basın açıklaması ile nasıl bir yönetim ve muhalefet anlayışı ile Artvin halkının karşısına çıkacağımızı kamuoyuna duyuracağım.” dedi.

Bu haber 3450 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : Sami ÖZÇELİK

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 1 )
Sevdamız Türk milleti sevdasıdır.
Artvin iyi parti kuruluş aşamasında yer aldığınızda ki durumla şimdiki gidişatı karşılaştırın. Ülkücü ağabeylerim ,ülküdaşlarım orası size göre değil,gelin tekrar bir araya gelelim. Türk milletinin umudu Türk milliyetçilerinin iktidarıdır. Unutmayın bizim hedefimiz Türk milletini mutlu,Türk devletini güçlü kılmak,Turan'a giden yolda Türk illerine el uzatmak.TURAN'ı yeşertmek.
 Yunus ARTAR -- 13.07.2020 09:39
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com