06.07.2020
MURGUL ÖNCEKİ BELEDİYE BAŞKANI MEHMET YILDIRIM´IN ANNESI HİKMİYE YILDIRIM (82) SONSUZLUĞA UĞURLANDI Murgul bir değerini daha sonsuzluğa uğurladı. Murgul Belediyesi eski başkanı Mehmet Yıldırım´ın annesi Hikmiye Yıldırım, sonsuzluğa uğurlandı.

 Yaşlılığa bağlı çoklu organ yetmezliği nedeniyle 20 gündür tedavi gördüğü Artvin Devlet Hastanesi yoğun bakım ünitesinde 3 Temmuz 2020 tarihinde vefat eden Hikmiye Yıldırım, 4 Temmuz 2020 tarihinde Murgul korucular(Gevul) köyünde sonsuzluğa uğurlandı.

Yıldırım´ın cenazesine, Ardanuç Belediye Başkanı Yıldırım Demir, Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan, Hopa Belediye Başkanı, Taner Ekmekçi, Artvin Belediyesi Koordinatörü Cüneyt Öztürk, Kemalpaşa Belediyesi eski başkanı yakın zamanda annesini sonsuzluğa uğurlayan Yalçın Emiralioğlu, CHP İl Başkan Yardımcısı Asiye Akın Ergül, CHP Murgul İlçe Başkanı Mehmet Durmuş, Artvin Belediyesi Meclis Üyesi Kazım Keskin, Artvin Faal Gazeteciler Derneği (AFGAD) Başkan Yardımcısı Sami Özçelik, dost, akraba ve akraba ve ailesi katıldı.
Aşağı Korucular Köyünde öğlen sonrası koronavirüs mücadelesi kapsamında sosyal mesafenin dikkate alındığı aile mezarlığında kılınan cenaze namazının ardından sonsuzluğa uğurlanan Hikmiye Yıldırım 3 çocuk annesi ve 82 yaşındaydı.
Cenaze sonrası teşekkür eden Murgul Belediyesi eski başkanı Mehmet Yıldırım, yaptığı teşekkür konuşmasında;
"Annemin vefatından sonra bizi gerek telefonla arayan, gerek mesaj çeken ve pandemi dolayısı ile kısıtlı sayıda insanın gelebildiği cenazemizde bizi yalnız bırakmayan tüm dost akraba ve arkadaşlarımıza acımızı paylaştıkları için çok teşekkür ediyorum.
Bu arada aynı günde vefat eden Murgul Engelliler Derneği Başkanı Metin Merttürk´ün Annesi Fikriye Mertturk teyzemize de Allah Rahmet etsin. Mekanı cennet olsun. Metin kardeşimizin ve Merttürk ailesinin başı sağolsun. Annem ile birlikte aynı günde sonsuzluğa uğurlamış olduk." dedi.

Bu haber 4138 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com