29.06.2020
Artvin’in duayen gazetecisi Cevdet Ağduman hayatını kaybetti Artvin’in Yusufeli ilçesinde uzun yıllar gazetecilik yapan yerel gazeteciliğin öncü sesi olan Cevdet Ağduman Erzurum’da tedavi gördüğü hastanede vefat etti.

 Ağduman’ın vefat haberi ailesi, Yusufeli halkı ve basın camiasında derin üzüntü yarattı. Bir kızı olan Cevdet Ağduman kızını da gazeteci olarak yetiştirmişti. Yusufeli Haber gazetesihi haftalık olarak çıkaran Cevdet Ağduman’ın naaşı yarın Yusufeli Merkez Camii’nde ikindi namazını müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Yusufeli ilçesinin yeni yerleşim yerinde kurulan mezarlığına defnedilecek.

Renkli kişiliği ve sosyal yönü güçlü ayrıca yaptığı haberlerle ses getiren Yusufeli Haber gazetesinin imtiyaz sahibi merhum Cevdet Ağduman’a Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı diliyoruz.   

Bu haber 4173 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : 08HABER

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com