23.06.2020
Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu’nda Doğu Karadeniz Temsilciliği yapan uğur Lokumcu’ya başka bir görev daha verildi.

 Türkiye genelinde yapılan şampiyonalarda büyük başarı elde eden Kemalpaşa masterler ve veteranlar futbolcuları bu başarılarına başarı katmaktadırlar. Federasyon’un Doğu Karadeniz temsilciliğini yapan Uğur Lokumcu bunun yanı sıra federasyonun eğitim kuruluna seçilerek iki görevi beraber üstlendi.

Koranavirüs salgını nedeniyle ara verilen çalışmalara ve turnuvaya bir an önce başlamak isteyen Veteranlar Külübü, eski günlerine geri dönerek Artvin’e tekrar bir başarı getirmek istiyor.
2019 -2020 Doğu Karadeniz Şampiyonu olan Kemalpaşalı masterler yeni bir başarıya imza atmak için gün saymaya başladılar. Masterler futbolcuları bireysel olarak çalışmalarını sürdürürken federasyondan gelecek haberlerin ardından yeni programda tekrar toplanıp hazırlıklarına başlayacaklar. 

Bu haber 4307 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : Aydın TATAR

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com