11.06.2020
BAŞKAN ELÇİN ESNAFI ZİYARET ETTİ Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, çarşı esnafını ve Sanayi Sitesi esnafını ziyaret etti.

 Başkan Elçin, çarşı esnafını ve sanayi esnafını ziyaret ederek esnafla işleri hakkında ve koronavirüs (covid19) sonrası başlayan kontrollü normalleşme süreciyle ilgili sohbet etti. Elçin, esnaflara hayırlı işler temennisinde bulunarak bol kazançlar diledi./userfiles/image/haber/2020/haziran2020/baskanelcin-esnafziyareti-7.jpg

Yapılan ziyaretlerin amacının esnafla ve halkla istişare etmek olduğunu söyleyen Elçin, kontrollü normalleşme sürecinde esnafla bu süreç hakkında sohbet ederek koronavirüse karşı alınacak önlemler hakkında bilgi verdiklerini ifade etti.
Başkan Elçin: ”Şehrimizde faaliyet gösteren Çarşı esnafımızı ve Sanayi esnafımızı ziyaret ettim. Salgın sürecinde zor günler geçiren esnaf kardeşlerimle dertleştik, sohbet ettik. Belediyemizin hizmetlerinin memnuniyet yaratıyor olması bizleri daha da motive ediyor. Daha güzel bir Artvin için hiçbir şeyi bahane etmeden var gücümüzle çalışmalarımıza devam edeceğiz. İnşallah salgın sürecini de hasarsız atlatarak huzurlu kent kimliğimizi koruyacağız.” dedi.
Başkan Demirhan Elçin’in ziyaretlerinden dolayı mutlu olduklarını söyleyen esnaflar Başkan Elçin’e teşekkürlerini ilettiler.
 

Bu haber 4816 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 1 )
İyi Hoş da
Başgan esnafı ziyaret etmiş iyi güzelde...haberin görselinde maskeler hem esnaf hemde başkanınızın çene altında duruyor...
Can Yıldız -- 11.06.2020 10:42
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com