30.05.2020
Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Haftalık Yönetim Kurulu Toplantısını Yaptı Artvin Ticaret ve Sanayi Odası haftalık yönetim kurulu toplantısını 29 Mayıs 2020 tarihinde gerçekleştirdi.

 Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Kurt başkanlığında yapılan toplantıya, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Okan Gültekin, Sedat Ali Öktem,  Muhasip Üye Adnan Recep Öztürk, Yönetim Kurulu Başkan üyesi Özkan Öztürk ve Genel Sekreter Yüksel Çoruh katıldı.

Sigortacılık sektörünün sorunlarının ele alındığı toplantıda 5. Meslek Grubu Başkanı aynı zamanda Coşkun Sigorta işletme sahibi Coşkun Öztürk de davet edilerek toplantıya katıldı.
Toplantıda Coşkun Öztürk’ten sigortacılık sektör ile ilgi sorun ve çözüm önerileri alınarak 5. Meslek Komitesinin yapacağı toplantıda konunun detaylı olarak ele alınarak hazırlanacak raporun ARTSO Yönetim Kurulu aracılığı ile TOBB’ne iletilmesi kararlaştırıldı. Yönetim Kurulu olarak kendisine teşekkür edilerek gündemin diğer maddeleri görüşülmek üzere toplantıya devam edildi.

Bu haber 4243 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com