30.05.2020
NAZIM ATA SONSUZLUĞA UĞURLANDI Artvin bir çınarını daha sonsuzluğa uğurladı. Merkez ilçe Beşağıl köyü sakinlerinden İl sağlık Müdürlüğünden emekli Nazım Ata, tedavi gördüğü Artvin Devlet Hastanesinde hayata veda etti.

 30 Mayıs 2020 Cumartesi sabahı yaşlılığa bağlı nedenlerden dolayı vefat eden Ata, aynı gün saat 14.00´te koronavirüs salgını mücadelesi kapsamında önlemlerin alınarak kılınan cenaze namazının ardından Beşağıl Köyü aile kabristanlığında sonsuzluğa uğurlandı. Sosyal mesafenin dikkate alındığı cenaze namazına Şoförler Odası Başkanı Şeref Öngüner, 33 Nolu Şehiriçi Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı Remzi Yıldız, dost, akraba ve ailesi katıldı. Nazım Ata evli ve 3 çocuk babasıydı.

Nazım Ata´nın vefatı nedeniyle Artvin Şoförler Odası bir taziye yayınladı. Taziye mesajında şu ifadeler yer aldı;
"Artvin Şoförler ve Otomobilciler Odası üyemiz, Merkez Beşağıl köyünden, değerli amcamız Nazım Ata 30.05.2020 Cumartesi günü, tedavi görmekte olduğu Artvin Devlet Hastahanesinde hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Merhum amcamız uzun yıllar Artvin Sağlık Müdürlüğünde şoförlük yapmış, emeklilikten sonra da kendi köyünde servis şoförlüğü yapmış olup, eş ve dostları ile köy halkına uzun zaman hizmet vermiş bir kişi olarak, toplum nezdinde sevilen ve sayılan bir kişiliğe sahip olan merhum amcamıza Allah´tan rahmet, kederli ailesine, eş ve dostlarına başsağlığı dileriz."
 
08HABER yayın grubu olarak biz de merhum Nazım Ata´ya Allah´tan rahmet Ata ailesine sabırlar diliyoruz.
 

Bu haber 3392 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com