06.05.2020
ARTVİN BELEDİYESİNDEN DEZENFEKTAN TÜNELİ Artvin Belediyesi, evden çıkmak zorunda kalan vatandaşlar için şehrin en işlek yerleri ve belediye önüne dezenfeksiyon tüneli kurdu. Artvin Belediyesi, yeni tip Coronavirüs (Covid-19) önlemleri kapsamında şehrin yoğun olduğu Halitpaşa Meydanı, Valilik Önü ve Belediye önüne dezenfeksiyon tüneli kurarak halkın hizmetine sundu.

 

Belediye Başkanı Demirhan Elçin, yaptığı açıklamada, dezenfeksiyon tünellerini sokağa çıkma zorunluluğunda kalan hemeşherilerimiz için kurduklarını ve bu tünellerin vatandaşların dış kıyafetlerini dezenfekte ettiğini belirterek hemşehrilerimizin bu dezenfeksiyon tünellerini sık sık kullanmalarını rica etti.
Halitpaşa Meydanı´ndaki dezenfeksiyon tünelini kullanan yurttaş Fehmi Mutlu bu hizmetten ötürü Artvin Belediyesine teşekkür ederek, Artvin Belediyesinin Valilik Pandemi Grubuyla entegre bir şekilde çalıştığını ve bu süreçte hizmet noktasında, Belediye Başkanı Demirhan Elçin’in de çalışmaların bizzat başında durarak eksiksiz ve başarılı bir şekilde yönettiğini belirtti.
17 gündür Artvin’de Coronavirüsün olmadığını ifade eden Fehmi Mutlu, pandemi sürecini başarılı bir şekilde yöneten Artvin Valisi Yılmaz Doruk, Belediye Başkanı Demirhan Elçin, Sağlık İl Müdürlüğü ve tüm sağlık emekçilerine teşekkür etti.

Bu haber 758 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com