25.02.2020
CHP BELEDİYE BAŞKANLARI VE CHP İLÇE BAŞKANLARINDAN YENİ İL YÖNETİMİNE ZİYARET CHP li Belediye Başkanları ve CHP İlçe Başkanları 37. Olağan Kongre sonucunda yeniden başkan seçilen Ahmet Biber ve yönetimini ziyaret edererk tebrik etti.

 İl başkanlığında gerçekleşen ziyarete Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek, Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi, Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan, Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, Şavşat Belediye Başkanı Nihat Acar, Ardanuç Belediye Başkanı Yıldırım Demir, Ardanuç İlçe Başkanı Mesut Aksakal, Şavşat İlçe Başkanı İmran Kayaoğlu, Merkez İlçe Başkanı Olgun Gümrükçü, Borçka İlçe Başkanı Vehbi Yılmaz, Murgul Belediye Başkanı Mehmet Durmuş. Hopa Belediye Başkanı Şükrü Aydemir, Arhavi İlçe Başkanı Erkan Özyazıcı Kemalpaşa İlçe Başkanı Taner Çakır katıldı.

Ziyaretin ardından gerçekleştirilen istişare toplantısının ilk 15 dakikası basına açık yapıldı. Burada ziyaret ile ilgili ilçe başkanları adına konuşma yapan Şavşat İlçe Başkanı İmran Kayaoğlu; “ 37. Olağan Kongremizde yeniden il Başkanı seçilen İl Başkanımız Sayın Ahmet Biber ve Yönetim kurulunu ilçe başkanları olarak ziyarette bulunarak başarı diliyoruz. İlçe kongrelerini tamamladık, İl Başkanlığı kongresini de gerçekleştirdik. Bizler her an seçim olacak gibi çalışmalarımıza başladık. Ülkemizin bulunduğu durum bizi her an seçime hazır olma zorunluluğu getiriyor. Birlik, beraberlik içinde çalışacağız, yerelden sonra genel seçimlerde de büyük başarı göstermek için çalışacağız.”dedi.
Belediye Başkanlarını temsilen konuşan Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, “Bizler belediye başkanları olarak her zaman yanınızda, arkanızda olacağız Siz bizim yanımızda olacaksınız. Demokrasi içerisinde halka hizmet vereceğiz. Cumhuriyet Halk Partisi’nin genelde de iktidar olması için çalışacağız. Yeni yönetime, başkanımıza başarılar diliyoruz.”dedi.
CHP İl Başkanı Ahmet Biber, ziyaret nedeniyle İlçe Başkanları ve Belediye Başkanlarına teşekkür ederek; “37. Olağan Kongrelerimizi, ilçe ve il bazında bitirdik. İlçe başkanlarımız, belediye Başkanlarımızla bir araya geldik. Ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Değerli arkadaşlar. Bizleri zor bir dönem bekliyor. Ülkemiz çok zor bir dönemden geçiyor. Hepimiz el ele vererek, bu zor dönemden çıkmalıyız. Millet ittifakı ile CHP öncülüğünde çok büyük bir başarı elde ettik. Yerel seçimlerde Türkiye’nin büyük şehirlerini aldık.
İstanbul, Ankara, Adana, Antalya gibi ekonomi, sanat, Turizm ve kültürün merkezleri olan büyük illeri aldık. Yerel seçimlerden sonra mutlaka genel seçimlerini de kazanmamız, bu kötü gidişata dur dememiz gerekiyor. Artık halk her şeyi görüyor. Mızrak çuvala sığmıyor. Ekonomi dibe vurmuş, iç ve dış politikada, komşularımızla olan ilişkilerimizde her alanda geriye gitmişiz, itibar kaybına uğramışız. Durum kötü. Ama imkânsız değil. Biz bu kötü gidişe 82 milyon halkımızla dur diyeceğiz. Artvin’de çok önemli bir başarı elde ettik. Burada Millet ittifakının değerli seçmenlerine teşekkür ediyorum. Bu iktidarın gitmesi için ittifakın devamlılığı çok önemlidir.”dedi.

Bu haber 1964 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com