16.01.2020
Aydemir, yerel basınla bir araya gelerek ‘Ben adayım’ dedi. Cumhuriyet Halk Partisi Hopa İlçe Başkanlığı 37. Olağan Kongresi öncesi, parti lokalinde basın mensuplarıyla bir araya gelerek adaylığını açıklayan Şükrü Aydemir ‘Her şey güzel olacak’ dedi.

 Basın açıklaması öncesi konuşma yapan Hopa CHP İlçe Başkanı Adnan İskender konuşmasında

“ Bu olağan üstü bir toplantı oldu ve ben bu süreçten kısaca bahsetmek istiyorum. Biz 2 seneyi aşkın bir zaman içinde “belediyeyi alacağız” diye söz verdik. Arkasından bana bir soru yönetildi. ‘Bizimde kendimize göre planımız var, başkan olmak isteyenler var, siz ne düşünüyorsunuz?
İlçe başkanlığı konusunda tekrar aday olur musunuz?’ gibi sorular yönetildi bana. Ben de benim için hiç önemli değil mühim olan benim için belediyeyi almaktır, belediyeyi alırsak bizim önümüz açılır, ben de sizin önünüzü açarım, dedim. Gençlerimiz var bayrağı onlara teslim etmek gerekir. Gelinen süreç de bu sözümün de arkasındayım. Yönetim olarak adaylarımız ile görüştük ve sonuç olarak Şükrü Aydemir ile bu adaylık da tekleştik yönetim haricinde bir aday daha olduğunu duyuyorum ancak bana intikal eden resmi bir aday henüz yok. Biz yönetim olarak Şükrü’nün arkasındayız, kendisine güveniyorum sizden de güvenmenizi bekliyorum, buraya kadar geldiğinize göre, desteğinizin olduğunu da görüyorum hepinize teşekkür ediyorum” diyerek, ilçe başkan adayı Şükrü Aydemir’i kürsüye davet etti.
Kürsüye gelen genç adayın heyecanı konuşmasına yansıyan ve katılımcıları selamlayarak, “Bugün burada sadece basın açıklaması yapacağım için kimseyi davet etmedim. Ancak duyup gelen tüm dostlara, partili büyüklerime ve basına teşekkür ediyorum. Özgün basının kıymetli temsilcileri öncelikle davetime iştirak ettiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım. Bildiğiniz gibi Cumhuriyet Halk Partisi 37. Olağan Kurultay sürecinde ilçe kongreleri gerçekleşmektedir.
İlimizde 7 ilçenin kongreleri yapıldı. Hopa ilçe kongremiz 26.01.2020 Pazar günü saat 11’de yapılacaktır. Kongre sürecinde partili yol arkadaşlarımın da desteği ile Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığına aday olduğumu siz değerli basın mensupları kanalıyla kamuoyuna duyurmak istiyorum.
Öncelikle öz geçmişimi sizinle paylamak istiyorum;
Ben Şükrü Aydemir, 22.02.1977 Hopa doğumluyum. Evli 3 çocuk babasıyım, Hopa’da ticari faaliyetlerle meşgulüm. Lise mezunuyum. Üç dönem Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Yöneticiliği, dört dönem Artvin Hopaspor Yönetim Kurulu Üyeliğim, iki dönem Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini icra ettim ve halen Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısıyım.
Belki birazdan siz değerli basın mensupları olarak soracaksınız; ‘neden Cumhuriyet Halk Partisi Hopa İlçe Başkanlığına aday oldunuz?’ sorusuna cevap vermek istiyorum.
Cumhuriyet Halk Partisi Hopa İlçe Örgütü olarak bütün Hopa’yı kucaklayacak, birleştirecek ve Hopa’nın kimliğine daha fazla katkı sağlayacak bir ekip oluşturup Cumhuriyet Halk Partisi’nin gücüne güç katıp; engellilerimize, çocuklarımızla, gençlerimizle ve yaşlılarımızın geleceğine çözüm üretmek için, özellikle kadınlarımızın daha özgür, daha katılımcı ve daha insancıl yaşam şartları oluşturmaya katkı koymak için adayım.
Sevgili basın mensupları yönetim ekibimi ve yol arkadaşlarımı partili aile buluşmamızda 26 Ocak’taki Cumhuriyet Halk Partisi Hopa İlçe Kongresi’nde açıklayacağım.
Katılım sağladığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür eder. 26 Ocak’ta yapılacak olan ilçe kongresinde sizleri de aramızda görmekten onur duyarım.” dedi.
 

Bu haber 905 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : Sami ÖZÇELİK

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com