08.01.2020
Yaşayan Şehirler Projesi hazırlıkları kapsamında Artvin’e gelen Şehir Ödülleri Organizasyon Komitesi, Artvin Çoruh Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Tilki’yi ziyaret etti.

 Proje ve Ödül Direktörü Alper Akın ve Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Seçkin Kurt ile komite üyelerinin yer aldığı ziyarette, Şehir Ödülleri Projesi hakkında bilgilendirmelerde bulunuldu.

Ticari kaygı ve kâr amacı güdülmeden, şehirlerin geleceğine ışık tutmak, ülkemizdeki başarılı, toplumsal fayda odaklı, projeler, uygulamalar ile uygulayıcıları desteklemek ve örnek göstermek amacıyla, tarafsızlık, adalet ve hakkaniyet ölçüleri temel alınarak düzenlenen Şehir Ödülleri Organizasyonu kapsamında 81 ilin değerlendirmeye tabii tutulacağı belirtildi. Şehir Ödüllerinin; Özel Ödüller, Umut Işığı Temalı Paydaş Ödülleri ve Bilim Işığı Temalı Akademik Ödüller olmak üzere üç ana temada sunulacağı ifade edildi.
 

Bu haber 341 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : artvin.edu.tr

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com