02.01.2020
Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu’nun okul ziyaretleri sürerken, öğrenci ve okullarımızın ihtiyaçları giderilmeye devam ediyor. Başkan Kurdoğlu ilçemiz Hacılar İlköğretim Okulunu ziyaret ederek, idareci ve öğretmenler ile bir araya geldi.

 Başkan Kurdoğlu ziyaretinde Arhavi Belediyesi tarafından ilçemizdeki okulların ve ihtiyaç sahibi öğrencilerin ihtiyaçlarının ve eksikliklerinin giderilmesi amacıyla başlatılan proje kapsamında, ilçemiz Hacılar İlköğretim Okulu öğrencilerine eğitici oyun seti ve çeşitli kırtasiye ürünlerini içeren paketleri teslim etti.

2019-2020 eğitim ve öğretim yılının açılmasıyla birlikte okul ziyaretlerine devam eden başkan Kurdoğlu, imkanlar nispetinde öğrencilerimizin ve okullarımızın ihtiyaçlarının giderilmesi için çalışmalara devam edileceğini belirtti. 

Bu haber 255 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : arhavi.bel.tr

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com