30.11.2019
Artvin Defterdarlığı Merkez ve İlçe Birimlerinde görev yapan Birim amirleri (Malmüdürü, Vergi Dairesi Müdürü, Saymanlık Müdürü veya Vekili) bir araya geldi.

 

Defterdarlığın 2019 yılı Genel Bütçe Gelirleri hedeflerine ulaşabilmesi amacıyla tahakkuk ve tahsilat hedeflerinin gözden geçirilmesi, bilgi paylaşımı yapılması, ayrıca Defterdarlığın yetki alanındaki iş ve işlemlerin yürütülmesi ile ilgili değerlendirme yapmak üzere,  İl Özel İdaresi Meclis Salonu’nda toplantı düzenlendi.

 

Artvin Defterdarı Mustafa Yılmaz Şimşek başkanlığında gerçekleşen toplantıya İl ve İlçe birim Müdürleri katıldı. Toplantıda, vergi gelirleri ile ilgili tahakkuk ve tahsilatın değerlendirilmesi, hedeflerin gerçekleştirilmesi amacıyla gerekli tedbirlerin alınması ve Defterdarlık Muhasebe Müdürlüğü, Muhakemat Müdürlüğü ve Personel Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen işlemlerin sorunsuz ve hızlı bir şekilde yürütülmesi konuları görüşüldü.
 
Artvin Defterdarı Mustafa Yılmaz Şimşek, toplantı sonunda yaptığı açıklamada, bu toplantıların bütün işlemlerde uygulama birliğini oluşturmak ve il genelinde etkin, kaliteli hizmet vermek açısından önemli olduğunu ifade etti.
 
Şimşek, bu tür toplantıların periyodik olarak yapılacağını söyleyerek, özverili çalışmalarından dolayı tüm Birim Müdürlerine teşekkür etti.

Bu haber 424 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : ADEM GÜNGÖR

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com