30.11.2019
Artvin’de bir hafta içinde iki tünel kazası meydana geldi. İlki Cankurtaran Tüneli olmak üzere, ikincisi ise Seyitler Tüneli’nde meydana geldi.

 

İki tünel kazasında da kamera kayıtlarına ulaşılamadı. Bazı tünellerin kameraları hiç kayıt yapmazken, bazıları ise geçmişe yönelik kayıt tutmuyor. 

 

Geçtiğimiz günlerde Artvin’de iki tünel kazası meydana geldi. 27 Kasım Çarşamba günü Cankurtaran Tüneli’nde bir araç başka bir araca arakadan çarpmış,  kazada bir kişi hayatını kaybetmiş araç ise alev almıştı. Kaza nedeniyle tün bir süreliğine araç trafiğine kapatılırken, ekiplerin müdahalesi sonrası yeniden açıldı. Tünel için kameralar geriye dönük kayıt yapmaması nedeniyle kazanın görüntüleri ekiplerce ulaşılamadı.
 
Öten yandan 29 Kasım Cuma günü Seyitler Tüneli’nde zincirleme trafik kazası meydana gelmiş üç araç bir birine girmişti. Can kaybı yaşanmadığı kazada 4 kişi yaralanmıştı. Bu kazada da tünel içinde meydana gelmiş ve tünelin kamerası geriye dönük kayıt yapmadığı öğrenildi. Sürücüler yetkililerden bir an önce tüneller içinde bulunan kameraların kayıt yapılmasını istediler.     
 

Bu haber 640 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : ADEM GÜNGÖR

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 1 )

Nerden duydunuz kayıdın olmadığını kgm den mi yoksa polisten mi bilgi aldınız bu kayıtlar ilgili kurumlara verildi
  -- 01.12.2019 07:22
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com