27.11.2019
Artvin Ticaret Odası bünyesinde yürütülen “Güçlendirilmiş Dijital Bilgi Yönetimi Sistemi, Networking Fırsatlarını Geliştir" projesi ikinci odak grup toplantısı ARTSO Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi.

 

Artvin´de Avrupa Birliği tarafından finanse edilen "Güçlendirilmiş Dijital Bilgi Yönetimi Sistemi, Networking Fırsatlarını Geliştir" isimli projenin ikinci odak grup toplantısı yapıldı. Toplantıda Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Seçkin Kurt,  Meclis Başkanı İrfan Yıldırım, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sedat Ali Öktem, İl Kültür ve Turizm Müdürü Ömer Gümüş, İşKur İl Müdürü Cevdet Ertürk, Artvin İl Ticaret Müdürü Bilal Taş, KOSGEB İl Müdürü Arif Ercan, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Kenan Güray,  TOBB İl Kadın Girişimciler Kurul BaşkanıHatice Nur Ersöz, STK temsilcileri ve oda proje paydaşları katıldı. 

 

Artvin Ticaret Odası bünyesinde yürütülen “Güçlendirilmiş Dijital Bilgi Yönetimi Sistemi, Networking Fırsatlarını Geliştir" projesi ikinci odak grup toplantısı ARTSO Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi. Proje kapsamında şimdiye kadar yapılan çalışmalarla birlikte dijitalleşmede raporlamanın önemine vurgu yapıldı. Ayrıca Artvin’de üye firmalarla gerçekleştiren görüşmelerin raporlaştırma sürecinin devam ettiği belirtildi.
 
Artvin’de ön plana çıkan sektörlerle öncü firmalarla Romanya ARAD Ticaret ve Sanayi Odası’na üye firmalarla, iş birliğinin ortak projelerinin geliştirmesi konusunda uluslararası uzman Vlad Vinatu bilgilendirme yaptı. Proje kapsamında gerçekleştirilen odak grup toplantılarının, geri bildirimlerinin ve çıktıları üzerinde tartışmalar yürütüldü.
 
Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Ocak 2020 ayında ARAD Ticaret ve Sanayi Odasıyla ortak bir çalıştay düzenleneceği ve bu odak grup toplantılarında elde edilen veriler ve çıktıların ARAD ve üye firmalarla paylaşılarak başta, dijital piyasa olmak üzere ortak projelerin hayata geçirilmesi için bilgi akışı sağlanarak tecrübe paylaşımı için çalışmalar yürütüleceğine dair bilgiler verildi. 

Bu haber 480 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : ADEM GÜNGÖR

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com