26.11.2019
Çiğ Köfteci Ömer Usta, Çayağzı Mahallesi Kültür Sokak’ta çiğköfte severlere kapılarını açtı.

 

Çiğ Köfteci Ömer Usta’nın açılış törenine katılan Belediye Başkanı Demirhan Elçin; işyeri sahibi gençleri girişimciliklerinden dolayı tebrik ederek işyerinin uzun yıllar Artvin’e hizmet etmesini temenni etti. İşletmenin Hüseyin İnce ve Ali Emre Çetinkaya’ya hayırlı olmasını ve bol kazançlar getirmesini diledi.

 

Çayağzı Mahallesi Kültür Sokak’ta genç girişimci Hüseyin İnce ve Ali Emre Çetinkaya tarafından hizmete açılan Çiğ Köfteci Ömer Usta, dünyayı saran geleneksel lezzet çiğ köftenin yanı sıra tavuklu ve nohutlu pilav ile de bu lokasyonda fast food sektörüne yeni bir soluk getirdi. Çiğ Köfteci Ömer Usta saat 10.00’dan gece 01.00’a kadar hizmet vererek ev ve işyerlerine de motorlu kurye ile sipariş götürecek.

 

Açılış kurdelesinin, Belediye Başkanı Demirhan Elçin, Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Kurt, Artvin Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Hakkı Seyhan, Artvin Belediyesi Cumhuriyet Halk Parti Meclis Üyesi Nursal Bülbül ve Ercüment Seçkin’in kesmesinin ardından işletme gezilerek çiğ köfte, tavuklu ve nohutlu pilavın tadına bakıldı.

 

Açılış törenine; Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Kurt, Artvin Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Hakkı Seyhan, Artvin Belediyesi CHP Meclis üyesi Nursal Bülbül ve Ercüment Seçkin, CHP Merkez İlçe Başkanı Olgun Gümrükçü, CHP Artvin İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Altıparmak, bazı kurum amirleri ve işyeri sahiplerinin yakınları katıldı.

Bu haber 455 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : ARTVİN. BEL.TR

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com