02.11.2019
Artvin Valisi Yılmaz Doruk, Artvin Tütüncüler Kültür, Sanat ve Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyelerini makamında kabul etti.

 

Ziyarette, kulüp üyeleri, ilin kalkınması noktasında turizminden, tanıtımına kadar her konuda katkıda bulunmak istediklerini dile getirdi.

 

Tütüncüler Köyü Muhtarı Hasan Cin, köylerinde bulunan Şahadet Mağarası’nın” turizme kazandırılması konusunda Vali Doruk’tan yardım talebinde bulundu.
 
Muhtar Cin, ayrıca her yıl köylerinde düzenledikleri Yayla Dönüşü Festivaliyle gelenek ve göreneklerini yaşatarak gelecek kuşaklara aktarmak istediklerini dile getirdi.
 
Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Vali Doruk ise kentin turizmden hak ettiği payı alması için valilik olarak gereken çalışmaların aralıksız bir şekilde sürdürüldüğünü söyledi.
 
Vali Doruk, kulüp üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.

Bu haber 282 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : AVBM

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com