01.11.2019
100 KOBİ’ye danışmanlık ve anket için işyeri ziyaret programı öncesi Arad Tarım Ticaret ve Sanayi Odası Proje Uzmanı Vlad Vanatu Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Kurt ve Meclis Başkanı İrfan Yıldırım’ı ziyaret etti.

 


“Güçlendirilmiş Dijital Bilgi Yönetimi Sistemi Aracılığıyla Networking Fırsatlarını Geliştir” adlı proje kapsamında Artvin Ticaret ve Sanayi Odası üyesi olan 100 KOBİ’ye danışmanlık ve anket için işyeri ziyaret programı uygulanacak. Program öncesi Arad Tarım Ticaret ve Sanayi Odası Proje Uzmanı Vlad Vanatu Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Kurt ve Meclis Başkanı İrfan Yıldırım’ı ziyaret etti. Proje Koordinatörü Ramazan Tunç ‘un eşlik edeceği İşyeri Ziyaret Programı konusunda görüş alış verişi yapıldı.

Projenin Amacı

Türk Odaları ve AB ülkelerindeki Odalar arasındaki karşılıklı bilgi ve anlayışı güçlendirerek Avrupa ve Türk iş dünyasının karşılıklı entegrasyonunu teşvik etmek ve Türkiye’nin gelecekte AB’ye katılımının getireceği yeni olanaklar ve fırsatlar hakkında, AB ve Türkiye’de daha güçlü bir farkındalığın oluşmasını sağlamak olan Türkiye-AB İş Dünyası Diyaloğu Hibe Programı kapsamında hibe desteği almaya hak kazanan Artvin Ticaret ve Sanayi Odası’nın “Güçlendirilmiş Dijital Bilgi Yönetimi Sistemi Aracılığıyla Networking Fırsatlarını Geliştir” adlı projesi faaliyetleri uygulanmaya devam ediyor. Avrupa Birliği tarafından finanse edilen söz konusu proje, Dijital Bilgi Yönetim Sistemi kurarak Artvin Ticaret ve Sanayi Odası´nın kapasitesini arttırmak, Artvin Ticaret ve Sanayi Odası ve Arad Tarım Ticaret ve Sanayi Odası arasında işbirliği ve bilgi alışverişi yaratarak ağ oluşturma ve en iyi uygulamaların değişimini sağlamayı hedeflemektedir. Proje kapsamında, Artvin Ticaret ve Sanayi Odası üyesi olan 100 KOBİ’ye danışmanlık ve anket için işyeri ziyaret programı uygulanacaktır. Program öncesi Arad Tarım Ticaret ve Sanayi Odası Proje Uzmanı Vlad Vanatu Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Kurt ve Meclis Başkanı İrfan Yıldırım’ı ziyaret etti. Proje Koordinatörü Ramazan Tunç ‘un eşlik edeceği İşyeri ziyaret programı konusunda görüş alış verişi yapıldı.

Bu haber 266 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : ADEM GÜNGÖR

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com