31.10.2019
ATATEPE´DEKİ ATATÜRK ANITI’NA ÖZEL SAYGI ZİYARETİ Artvin Off-Road Spor Kulübü üyeleri 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle şehir turu atarak Atatürk anıtını ziyaret ettiler.

 

 
Cumhuriyetin 96’ıncı yılı nedeniyle gündüz düzenlenen programların ardından akşam saatlerinde Off-Road Kulübü üyeleri Cumhuriyet korteji gerçekleştirdi. Arazili araçlarına astıkları Atatürk posteri ve Türk bayrakları eşliğinde şehir turu atan kulüp üyeleri daha sonda Türkiye’nin en büyük Atatürk Heykel’ini ziyaret ettiler.
 
Çok sayıda Off-Road Kulübü üyesinin katıldı programda konuşan Artvin Off-Road Spor Kulübü Başkanı Murat Yılmaz, “Cumhuriyetimiz kuruluşunun 96’ıncı yılını geride bıraktık. Bu anlamlı günde bizde Off-Road tutkunları olarak Atatürk posteri ve Türk bayrağı eşliğinde araçlarımızla birlikte farkındalık yaratmak istedik. Önce şehir turu atarak daha sonra Türkiye’nin en büyük Atatürk Heykeli’ni ziyaret ettik. Bizde destek olan bütün üyelerimize teşekkürlerimi sunuyorum. Bu vesileyle başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarına minnettarlığımızı bir kez daha buradan belirmek istiyorum ruhları şad olsun” dedi.

Bu haber 395 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : SAMİ ÖZÇELİK

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com