09.10.2019
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse, “Adalet, Demokrasi ve Barış Yolculuğu Toplantısı" kapsamında geldiği Artvin’de, Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin’i ziyaret etti.

 

Artvin Belediyesi’ni ziyaret eden Köse, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkez Kadın Kolları, “Umut Her Yerde” projesi kapsamında “Adalet Demokrasi ve Barış” ismini verdikleri yolculuklarına Kastamonu’dan başladıklarını, Karadeniz ve Doğu Anadolu Bölgesi’nde 20 şehri kapsayan bir gezi gerçekleştireceklerini belirterek. Başkan Elçin’den Artvin’de kadınlara yönelik gerçekleşen çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

 

Başkan Köse: "Başkanımızın yükü ağır fakat enerjisi çok kuvvetli, Artvin’i hak ettiği yere taşıyacak bir şekilde yönetecektir." dedi.

 
Başkan Elçin ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek Artvin’de yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Ziyarette CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse ve yönetimi, CHP Artvin İl Kadın Kolları Başkanı Gülşen Özbayrak Kurul ve yönetimi, 20. Dönem Artvin CHP Milletvekili Metin Arifağaoğlu yer aldı.

 

Bu haber 309 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : artvin.bel.tr

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com