05.10.2019
Tamamı yerli Ardanuç kuzusundan olup, yatık odun ateşinden yapılan Artvin Cağ Döner Kebap Evi hizmete girdi.

 


Artvin Merkez İnönü Caddesi, Ziraat Bankası karşısında faaliyete başlayan “Artvin Cağ Döner Salonu” şimdiden isminden sıkça bahsettirmeye başladı. İşletme sahiplerinin iddiasına göre bu döner yediğiniz birçok dönerden oldukça farklı. Tamamı yerli Ardanuç kuzusundan yapılan ve yatık odun ateşinde pişen döner, işletmenin döner ustaları eşliğinde muhteşem bir lezzete dönüyor. 

Öte yandan işletmede dönerin yanında sadece soğan ve domates getirilmiyor. Birbirinden lezzetli mezeler ( acılı ezme, süzme, sumaklı soğan, salata) dönerinize eşlik edebilir, hem de ücretsiz.   Yine döneriniz yanında ücretsiz acık köpüklü ayran ikramı ediliyor. Yemeğin ardından tatlı sevenler için ise meşhur Uğur Usta hamsi köy sütlacı günlük taze olarak servis ediliyor.

Artvin Belediyesi Meclis üyesi Seyfi Pişkin ve yine Artvin’in sevilen simalarından Fuat Yazıcı’nın ortaklığında hizmete açılan işletmede öncelik hijyen. Kaliteli hizmet anlayışı ve hijyeni kuruluş felsefesi edinen işletme isminden oldukça söz ettireceğe benziyor.

Modern dizaynıyla ailenize rahat huzurlu bir ortamda yemek, yemek isterseniz Artvin Cağ Kebap Evi bunun için ideal bir mekan haline getirilmiş.

İşletme sahipleri yaptığı açıklamada, Artvinli en iyisine layıktır anlayışıyla Artvin’imize kaliteli bir işletme açmak istedik. İlimizin en meşhur yiyeceğini atalarımızdan gelen lezzet tadında servis etmeyi planladık. Destek olan herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun dediler. 

Bu haber 3401 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : ADEM GÜNGÖR

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 1 )
Kalite kokuyor
Böyle bir mekanı Artvin'e kazandıranlardan Allah razı olsun. Bol kazançlar. İlk fırsata deneyeceğim. Kes 1,5 yağlı olsun :)
Fester Mehmet Abdü -- 08.10.2019 14:34
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com