04.10.2019
Artvin´in yetiştirdiği önemli âşıklarımızdan yaşayan efsane büyük usta Âşık Kara´nın oğlu Ali Kara, Ankara Ufuk Hastanesi´nde ameliyat oldu.

  

Ameliyatın başarılı geçmesinin ardından servise alınan Kara´yı dostları ziyaret ediyor. Ziyaretçileri arasında Ankara´da aile hekimliği yapan Dr. Yavuz Akaltun"da yer aldı.
 
Ziyaret sonrası açıklama yapan Doktor Yavuz Akaltun,
 
Ali Ağabey Şavşat’ın, Artvin’in yetiştirdiği büyük usta efsane âşık, asırlık çınarımız Âşık Kara´nın oğludur. Rahatsızlığı nedeniyle bir operasyon geçirdi, başarılı bir operasyon sonrasında servise alındı.
 
Ben de ziyarette bulundum. Gayet de iyi gördüm. Şunu çok iyi biliyorum Ali Ağabey kısa süre sonra sağlığına kavuşacak ve yaşamına devam edecektir. Acil şifalar diliyorum. “dedi.
 
Kendisini ziyaret eden Yavuz Akaltun´a teşekkürlerini ileten Ali Kara, "yapılan tetkik ve muayene sonucu ameliyat olmam gerektiği kanısına varıldı. Ankara Ufuk Hastanesi´nde ameliyatım gerçekleştirildi. Başarılı bir ameliyat oldu doktorlarıma, hastane personeline çok teşekkür ediyorum.
 
Bugün ilimizin yetiştirdiği, Şavşat’ın kıymetli evladı, Ankara´daki gururumuz, Dr. Yavuz Akaltun beni ziyaret etti. Çok mutlu oldum kendisine teşekkür ediyorum.
 
Bu vesileyle geçmiş olsun dileklerini ileten gerek mesajla gerek telefonla gerekse bizzat hastaneye gelerek beni mutlu eden tüm dostlarıma teşekkür ediyorum. En kısa sürede yine aramızda alacağım. HAS DOSTLAR bahçesinden gönül şiirleri derlemesine devam edeceğim." dedi

Bu haber 747 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : SAMİ ÖZÇELİK

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com