02.10.2019
Artvin Belediyesi tarafından Akıllı Şehir Uygulamaları kapsamında IOS ve Android cihazlarda çalışacak şekilde tasarlanan “Artvin Akıllı Şehir” uygulaması IOS ve Android marketlerde kullanıma sunulmuştur.

  

Artvin Belediyesi’nin; akıllı şehir uygulamaları kapsamında geliştirdiği “Artvin Akıllı Şehir” uygulaması ile vatandaşlar; belediye haberleri, cenaze duyuruları, güncel hava durumu, nöbetçi eczane, şehirdeki etkinlikler, wi-fi noktaları, taksi durakları, e-belediye, ilanlar ve belediye hizmetlerine dâhil bilgilere IOS ve Android cep telefonları ve tabletlerden bir tıkla ulaşabilecek.
 
Akıllı Şehir Artvin Uygulamasına vatandaşların ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda yeni hizmetler eklenmeye devam edecektir.
 
Artvin halkı ve Artvin’e gelen misafirlerin ihtiyaç duyabilecekleri tüm bilgilere, Artvin Akıllı Şehir uygulamasını IOS veya Android marketlerden cihazlarına indirerek kolayca ulaşabilecekler.
 
ARTVİN AKILLI ŞEHİR UYGULAMASINI İNDİRMEK İÇİN;
 
İOS için: https://apple.co/2kRzmOs
ANDROİD için https://bit.ly/2mQfI60

Bu haber 262 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : artvin.bel.tr

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com