10.09.2019
İyi Parti Artvin Merkez İlçe Başkanlığı’nda görev değişikliği yaşandı. Emrah Özkan’ın Belediye Başkan Yardımcısı görevini üstlenmesinin ardından yerine kurucu parti üyesi Yusuf İnce getirildi.

 

Bir süredir İyi Parti Artvin Merkez ilçe Başkanlığı görevini sürdüren Emrah Özkan, Belediye Başkanlığı yardımcılığı görevine getirilmesinin ardından yerine partinin kurucu üyelerinden Yusuf İnce görevlendirildi.

 
Görev değişikliği Parti Binası’nda düzenlenen törenle gerçekleşti. Törende konuşan İyi Parti önceki dönem İlçe Başkanı Emrah Özkan, partimizin kuruluş aşamasından bugüne önemli görevlerden bulunan değerli kardeşim Yusuf İnce’nin Merkez İlçe Başkanı olmasından dolayı büyük mutluluk duydum. İnanıyorum ki bu görevi layıkıyla yerine getirecektir. Kendisini partim ve şahsım adına kutluyorum” dedi.
 
Öte yandan konuşan Yusuf İnce ise,” Bu göreve beni layık gören bütün partili büyüklerime teşekkürlerimi sunuyorum. Partimizin birçok kademesinde görev aldım. Hiçbir görevden kaçmadım. Bugünde Merkez ilçe Başkanlığı görevi layık görüldüm. Bu bir bayrak yarışıdır. Yönetimde görev alan arkadaşlarımla birlikte bu önemli görevi en iyi şekilde temsil edeceğimize hiç kimsenin şüphesi olmasın. Daha yaşanabilir bir ülke için, adalet için, özgürlük için biz de varız” dedi.
 
Devir teslim töreni gerçekleşmesinin ardından partililer hatıra fotoğrafı çektirdi.
 

Bu haber 862 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : ADEM GÜNGÖR

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com